فهرست

رادوشویچ: با دیدن هواداران پرسپولیس غافلگیر شدم

آی اسپورت - بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان جدید پرسپولیس بالاخره موفق به دریافت ITC و کارت بازی سازمان لیگ شد. یعنی او از این به بعد مشکلی برای حضور در بازی‌های پرسپولیس ندارد. رادوشویچ درباره نحوه آشنایی‌اش با پرسپولیس و جو این تیم با مهر صحبت کرده است. بخش‌هایی از صحبت‌های او را بخوانید:
 
*من چیزهای زیادی راجع به تیم‌های پرطرفدار و تاثیر هواداران آنها روی روند تیم شنیده بودم. هنگامی که در بازی برابر صبای قم در ورزشگاه آزادی حضور یافتم، متوجه شدم که این داستان‌ها می‌تواند واقعیت داشته باشد. همچنین سایر بازیکنان تیم به من گفتند که تازه این تعداد تماشاگر نسبت به سایر بازی‌ها چندان زیاد نیست و باید حضور آن‌ها را در مسابقات مهم دید. واقعا این هواداران فوق‌العاده هستند و من با دیدن آنها غافلگیر شدم.
 
* یکی از دوستانم  که در قبرس زندگی می‌کند و دوستانی نیز در ایران دارد به من پیشنهاد حضور در پرسپولیس را داد و شرایط این تیم را نیز برای من تشریح کرد. من هم پس از بررسی شرایط، پرسپولیس را به عنوان تیم جدیدم انتخاب کردم. این یک شانس بزرگ در زندگی من محسوب می‌شود که در یکی از تیم‌های بزرگ آسیا و بزرگترین تیم ایران، فوتبالم را دنبال کنم؛ آن هم در تیمی که مربی بزرگی مانند برانکو ایوانکویچ در آن حضور دارد.
 
* پرسپولیس دو دروازه‌بان خوب دیگر هم دارد. علیرضا بیرانوند که بهترین دروازه‌بان ایران است و دیگر دروازه‌بان ما ابوالفضل درویش‌وند است که در تیم جوانان ایران حضور دارد. بیرانوند و درویش‌وند دوستان خوب من هستند. من هم تنها می‌توانم قول دهم که از این فرصت استفاده کنم و بهتر از همیشه در تمرینات حاضر شوم و روز به روز آماده تر و بهتر عمل کنم. من کاملا آماده هستم اما این مربی است که می‌گوید چه کسی بازی خواهد کرد و در این مورد تصمیم می‌گیرد. البته این را نیز بگویم که مهم تر از هر مساله موفقیت پرسپولیس است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-06 10:48:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر