فهرست

تبعات پست مشکوک رحمتی؛ ابراهیمی از سید ناراحت است

آی اسپورت - دل سید مهدی رحمتی هنوز از کارلوس کی‌روش خون است. دروازه‌بانی که عقیده دارد می‌بایست در تمامی این سال‌ها شماره یک تیم ملی فوتبال ایران بر تنش می‌بود، تنها به واسطه یک لجبازی بچگانه، در "بلک لیست" کی‌روش قرار گرفت و هرگز از آن خارج نشد. رحمتی اگر چه در سال‌های اخیر بهترین نمایش‌ها را در لیگ ایران داشته اما محال است دیگر از سوی کی‌روش به تیم ملی فرا خوانده شود. از این رو او روز دوشنبه بری اینکه نشان دهد حق امید ابراهیمی در تیم ملی در حال پایمال شدن است، در پستی عجیب در اینستاگرام برای این بازیکن نوشت که بهترین هافبک ایران هستی اما خودت می‌دانی که...
 
او ادامه متن را ننوشت اما احتیاجی به نوشتن هم نبود. همه می‌دانند رحمتی چگونه همیشه در مورد کی‌روش حرف می‌زند و چه دل پری از این مربی پرتغالی دارد. او بارها در جمع‌های خودمانی تر گفته که من یک بار یک اشتباه کردم اما این آقا گویا منتظر همان یک اشتباه بود تا فوتبال ملی من را تمام کند. اما واکنش امید ابراهیمی به این پست جالب بود. او از یک سو نمی‌تواند علیه کاپیتان تیمش که تازه قصد حمایت از او را داشته است چیزی بگوید و از سوی دیگر می‌داند کی‌روش نسبت به این قضایا حساس است. از این رو وقتی بازیکنان تیم ملی به او در مورد این پست گفتند او تنها سرش را تکان داد و ترجیح داد حرفی نزند اما مشخص بود که از این حمایت رحمتی در این مقطع راضی نیست.
 
ابراهیمی هراس این را دارد که کی‌روش به خاطر لج کردن با رحمتی، به او هم دیگر میدان ندهد. البته شهامت به زبان آوردن چنین حرفی را ندارد اما رفتارش در اردوی تیم ملی نشان می داد که چندان از این حمایت رحمتی خوشحال نیست. شاید رحمتی بیشتر از اینکه نیت حمایت از بازیکن تیمش را داشته باشد قصد رو در رو کردن هواداران استقلال با کی‌روش را با این پست عجیب داشت اما ابراهیمی می داند که کی‌روش نسبت به بعضی از قضایا حساس است و شاید این رفتار رحمتی که کاپیتان او در استقلال به حساب می‌آید، عین واژه دوستی خاله خرسه بود!

منبع: بولتن نیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-06 11:04:39
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
خب تو همین مطلب بدون اینکه بخواید نشون دادید که کیروش عجب آدم عقده ای و بدبختیه. کسی که به خاطر پست یه بازیکن دیگه بازیکن دیگه ای رو تنبیه کنه به نظرتون نرماله؟ مربی که هیچی. به نظرتون یه آدم نرماله؟
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
چقد متن مزخرفی بود منبعش هم که بولتن نیوز!!!!
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
چقد متن مزخرفی بود منبعش هم که بولتن نیوز!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر