فهرست

انتخابی جام جهانی روسیه؛پیشنهاد رشوه به بازیکنان السالوادور

آی اسپورت - چند تن از بازیکنان تیم ملی السالوادور پیش از دیدار برابر کانادا در مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای شمالی و مرکزی، از پیشنهاد رشوه به خودشان خبر دادند و گفتند که به آنها پیشنهاد شده است پول زیادی در صورت برد، تساوی و یا حتی شکست با حداقل نتیجه برابر کانادا به آنها پرداخت خواهد شد.  این خبر را نلسون بونیلا، کاپیتان تیم ملی السالوادور در اختیار رسانه ها قرار داد و گفت بدون توجه به این مسئله ما با قدرت زیاد در زمین حاضر خواهیم شد و برای سلامت فوتبالی خودمان بازی خواهیم کرد.
 
تبانی در فوتبال السالوادور قبلا نیز رخ داده است و در سال 2013 نزدیک به چهارده نفر از بازیکنان فوتبال در این کشور به دلیل تبانی مادام العمر محروم شدند. السالوادور از پنج دیدار خود در انتخابی جام جهانی تنها دو امتیاز کسب کرده است و شانسی برای رسیدن به مرحله بعد ندارد.
 
تیم ملی السالوادور بامداد فردا چهارشنبه در انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای شمالی و مرکزی برابر کانادا به میدان می‌رود. شکست پر گل السالوادور در این دیدار باعث خواهد شد تا هندوراس نتواند راهی مرحله بعدی انتخابی جام جهانی شود.  در این گروه دو تیم هندوراس و کانادا شانس صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها را دارند و برای صعود به مرحله بعدی باید با هم رقابت کنند. هندوراس همسایه کشور السالوادور در شرایط خوبی برای صعود به مرحله بعد انتخابی جام جهانی قرار دارد و تنها در صورتی از رسیدن به جام جهانی باز خواهد ماند که کانادا با نتیجه پرگل بتواند السالوادور را شکست دهد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-06 12:39:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر