فهرست

هشدار یونایتد به بازیکنان؛ پیراهن‌تان را تعویض نکنید

آی اسپورت - باشگاه منچستریونایتد به خاطر صرفه جویی در هزینه های باشگاه، بازیکنان این تیم را از تعویض پیراهن بعد از بازی‌های این تیم ممنوع کرده است.  کمپانی آدیداس تولید کننده البسه ورزشی باشگاه منچستریونایتد است که سالی 75 میلیون پوند هزینه دارد. این مقدار باعث شده است تا برآورده کردن لباس منچستریونایتد، نسبت به تیم های دیگر گران‌تر باشد.
 
یونایتد هر ساله گرانترین قراردادهای مالی خود را با اسپانسرهای خود عقد می‌کند و به همین خاطر اینبار سران یونایتد به این فکر افتادند تا برای صرفه جویی در بحث مالی، بازیکنان تیم را از تعویض لباس با بازیکنان دیگر نهی کنند. به نظر می‌رسد خرید پل پوگبا حسابی دست سران یونایتد را بسته است. یونایتد امسال 149 میلیون پوند برای خرید بازیکن صرف کرده است که از این بین 105 میلیون یورو را صرف خرید پل پوگبا کرده است.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-06 12:42:47
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
خیلی زشته این حرکت// یادمه مسئولین یکی از تیمهای دسته دوی اسپانیا قبل از بازی تیمشون با بارسلونا در جام حذفی چند سال پیش از بازیکناشون خواستند پیرهنشونو با بارساییها عوض نکنند اما اینکه منچستریونایتد به خاطر کاهش هزینه هاش این کارو انجام بده خیلی زشته!! اخه مگه قیمت 22 تا پیرهن چقدر میشه که دارن اعتبار خودشونو خدشه دار میکنند؟ حالا تا اخر فصل و با احتساب تمام بازیها فوق فوق فوقش صد هزار دلار بشه که تو بقیه ی هزینه هایی که میکنند هیچ حساب میشه!!
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
یک زمانی فدراسیون فوتبال ایران هم به بازیکنای ملی پوش گفته بود پیراهنشونو بعد از بازی عوض نکنند، چون دیگه پیراهنی ندارند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر