فهرست
نظمی: تراکتورسازی می‌‌خواهد اولیویرا بماند/  نه استعفا دادم و نه قرار است جایی بروم
نظمی: تراکتورسازی می‌‌خواهد اولیویرا بماند/ نه استعفا دادم و نه قرار است جایی بروم

نظمی: تراکتورسازی می‌‌خواهد اولیویرا بماند/ نه استعفا دادم و نه قرار است جایی بروم


آی اسپورت- خبرهایی که در روزهای اخیر درباره حضور امیرعابدینی در سمت مدیریت تراکتورسازی مطرح می‌شود، جایگاه جمشید نظمی را تا حدودی متزلزل جلوه می‌دهد. حال آنکه نظمی به طورکلی این موضوع را تکذیب می‌کند و درباره مشکلات و حواشی که گریبان این تیم را گرفته بود، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
 
آیا تونی اولیویرا را سال بعد به‌عنوان سرمربی تراکتورسازی می‌بینیم؟

 ما به شدت دنبال این مساله هستیم و تلاشمان را برای این کار می‌کنیم. البته صحبت‌های نهایی بعد از دیدار مقابل لخویا انجام می‌شود. ما می‌خواهیم این مربی فصل بعد هم هدایت تراکتورسازی را برعهده بگیرد باید شرایط دو طرف بررسی شود تا به یک نتیجه مطلوب برسیم اگر هم او نخواهد کنار ما بماند بهتر است این مساله را زودتر بفهمیم تا بدانیم شرایط ما به چه شکلی است.

چرا حامد لک به تنهایی عازم آفریقا شد؟

 پس از بازگشت از عربستان لک از فرودگاه استانبول عازم آفریقا شد، این بازیکن با توجه به مسائل سربازی برای حضور در تیم ملی دچار مشکل می‌شد و باید اقدامات دوباره‌ای را در این رابطه انجام می‌داد به همین خاطر او دیروز به صورت مستقیم عازم آفریقا شد.

علی اکبر پورجمشیدیان نیز از ریاست هیأت مدیره تراکتورسازی کناره‌گیری کرد؟

 با توجه به اینکه او دیگر در تبریز حضور نداشت از ریاست هیأت‌مدیره کناره‌گیری کرد البته پورجمشیدیان به‌عنوان یکی از اعضای هیأت‌مدیره به کار خود ادامه می‌دهد و جدایی او فقط از ریاست هیأت مدیره است.

وضعیت محمد ابراهیمی که از سوی تونی اولیویرا از ترکیب تیم کنار گذاشته شده به کجا انجامید؟

 کمیته انضباطی باشگاه در رابطه با این بازیکن تشکیل جلسه داده و قرار است نتیجه آن را به من اعلام کند. با توجه به اینکه در کمیته انضباطی باشگاه حضور ندارم نمی‌دانم آنها چه تصمیمی در مورد این بازیکن گرفته‌اند این مساله به زودی اعلام می‌شود.

با وجود اینکه تراکتورسازی نسبت به خیلی از تیم‌ها پول بیشتری پرداخت کرده اما بازیکنان اعتراض زیادی به مشکلات مالی دارند. دلیل این مساله چیست؟

 متأسفانه بعضی از بازیکنان ما بداخلاقی می‌کنند و دایم ابراز نارضایتی دارند. آنها می‌گویند فصل به زودی تمام می‌شود اما من می‌گویم با تمام شدن فصل نه ما کنار می‌رویم و نه باشگاه به فعالیت خود ادامه نخواهد داد. قرارداد آنها نیز موجود است. ما بالای 90 درصد هم پرداخت داشتیم اکثر پرداختی ما بالای 65-60 درصد است، کدام باشگاه تا این لحظه قراردادهایش را تسویه کرده است. امروز دستور دادند مسوولان باشگاه صورتجلسه تسویه‌حساب را آماده کنند تا وضعیت پرداختی‌ها به صورت کامل مشخص شود. باشگاه به فکر است و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات می‌کند. بازیکنان نباید آرامش خود را از دست بدهند و برخی موضوعات را مطرح کنند.

شایعاتی در مورد واگذاری باشگاه به بخش خصوصی با حضور برخی افراد در تراکتورسازی مطرح شده. در این مورد چه صحبتی دارید؟

 برخی رسانه‌ها اعلام کردند قرار است امیر عابدینی به باشگاه تراکتورسازی بیاید،

نه ما استعفا داده‌ایم و نه هیأت‌مدیره تصمیمی برای برکناری ما دارد. این شایعات را برخی افراد به وجود می‌آورند که به شدت آن را تکذیب می‌کنیم. سرسوزنی هم چنین بحثی مطرح نشده و اصلاً قراری از این بابت وجود ندارد. برخی گفته‌اند چون پورجمشیدیان رفته است ما نیز قرار است برویم اما اصلاً اینطور نیست، پورجمشیدیان به دلیل مسائلی که وجود داشت از ریاست هیأت مدیره باشگاه کناره‌گیری کرد و هنوز در هیأت‌مدیره حضور دارد. من نیز با قدرت کارم را ادامه می‌دهم.

پس این موضوع صحت ندارد؟

 این حرف‌ها چیز جدیدی نیست، زمانی که قرار بود حمید زینی‌زاده از تیم جدا شود و من به تراکتورسازی بیایم همین مسائل مطرح می‌شد. بحث جدایی پورجمشیدیان از ریاست هیأت‌مدیره از سه ماه قبل در هیأت مدیره مطرح بود اما این مساله رسانه‌ای نشده بود به همین خاطر جدایی پورجمشیدیان از هیأت مدیره برای دیگران جدید است. بحث واگذاری باشگاه به بخش خصوصی شایعه است نه قرار است من جایی بروم و نه پورجمشیدیان از هیأت مدیره جدا می‌شود. برخی مسائلی از خودشان می‌بافند که اصلاً درست نیست و این مسائل به هیچ‌وجه صحت ندارد.

     
آی اسپورت
2014-04-20 02:00:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر