فهرست
فیورنتینا 0 - 1 رم ; شکار سه امتیازی گرگ ها از فلورانس
فیورنتینا 0 - 1 رم ; شکار سه امتیازی گرگ ها از فلورانس

فیورنتینا 0 - 1 رم ; شکار سه امتیازی گرگ ها از فلورانس

آی اسپورت - تیم آ اس رم موفق با تک گل ناینگولان از سد فیورنتینا بگذرد. رمی ها با کسب این سه امتیاز بار دیگر فاصله شان با یوونتوس صدرنشین را به عدد پنج رساندند.

در این مسابقه رم بدون دسترو مهاجم تاثیرگذارش به میدان می رفت و گارسیا پیش از بازی گفته بود شاگردانش می توانند از پس فیورنتینا بر بیایند. البته نکته ی مهمی که از بازی رم می شود فهمید این است که غیبت دسترو روی این تیم اثر منفی گذاشته است.

رم بازی را تدافعی آغاز کرد. فیورنتینای رده چهارمی قصد داشت با برد در این مسابقه حضورش در رقابت های اروپایی سال آینده را تضمین کند ازینرو شاگردان مونتلا به دنبال برد در این مسابقه بودند.

بازیکنان فیورنتینا در این مسابقه به خوبی از موقعیت ها استفاده نکردند. در دقیقه ی 26 ناینگولان توانست با پاس بلند لیاییچ و شوت پای راست عالی اش تک گل این مسابقه را وارد دروازه ی فیورنتینا کند. این هفتمین پاس گل لیاییچ در رقابت های این فصل بود.

پس از این گل شاهد حملات بسیار وسیع شاگردان وینچزو مونتلا بودیم اما بازیکنان رم توانستند با کنترل بازی از طریق پرسینگ و انجام خطاهای متعدد فیورنتینا را با نتیجه ی 0-1 متوقف کنند. با این نتیجه فیورنتینا همچنان با دو امتیاز بیشتر از اینتر 56 امتیازی، در رده ی چهارم جدول سری آ قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-20 02:09:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر