فهرست

پایان رویای رکوردشکنی کی‌روش: نه گل زدیم، نه بردیم

آی اسپورت - دومین بازی ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، اوضاع بهتری نسبت به بازی اول نداشت. ایران در یک بازی کم موقعیت، نه گلی به چین زد و نه گلی خورد. با این تساوی، تیم ملی موقتا در صدرجدول گروهش قرار گرفت اما کی‌روش شانس رکورد شکنی را از دست داد.

تیم ملی قبل از این بازی، هر 7 حریف آخرش را شکست داده بود و کی‌روش با دو برد دیگر، می‌توانست به رکورد 9 برد پیاپی محمد مایلی کهن  برسد. اتفاقی که نیفتاد و بردهای پیاپی او روی عدد 7 متوقف شد. رکورد گلزنی پیاپی تیم ملی هم روی عدد 22 ثابت ماند و بازیکنان کی‌روش، نتوانستند در بیست و سومین بازی پیاپی گل بزنند. کی‌روش این شانس را هم داشت تا اولین مربی ایران شود که دو بازی ابتدایی انتخابی جام جهانی، 6 امتیاز کامل را بدست می‌آورد.

تنها رکورد حفظ شده کی‌روش پس از این مسابقه، شکست ناپذیری مقابل تیم‌های آسیایی است. تیم او بیشتر از سه سال است به هیچ تیم آسیایی نباخته و فعلا، این رکورد ادامه خواهد داشت. ایران نتوانست از چین با امتیازات کامل برگردد اما هنوز، هیچ تیم آسیایی حریف کی‌روش و تیمش نمی‌شود.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-06 17:11:24
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
شما باید همون امثال مایلی کهن و قلعه نویی و ... بشن سرمربی تیم ملی تا کمی بفهمین که باید از تیم ملی حمایت کنین
گویا تغییر فاز دادین جدیدا
قبلا این سایت طرفدار دو آتشه کیروش بود الان شد منتقد بی انصاف
من که دفعه آخرم هست به این سیات سر میزنم
خواستین آی پی منو چک کنین که مطمئن باشین هیچ وقت دیکه یه صفحه هم از این سایت نمیخونم
امید
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۵۰
ایران میتونست چین را ببره ولی اعتماد به نفس و خودباوری لازم را نداشت. شاید بخشی از آن به خاطر انتقادات بعد از بازی با قطر باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر