فهرست

ترابی، آزمون و جهانبخش/ بچه های نسبتا بد!

آی اسپورت- در تساوی برابر چین و گل نزدن تیم ملی، ردپای جوانان به وضوح قابل لمس است. جوانان کی روش در شن یانگ حزو بدترین بازیکنان زمین بودند و تک تک فرصت ها را از دست دادند ضمن اینکه به ندرت در تقابل های یک در برابر یک پیروز شدند.
 
مهدی ترابی
این درست که تنها ضربه درون چارچوب دروازه چین را او زد ولی در تمامی دقایق حضورش در زمین، بی تاثیر بود. 3 بار اقدام به دریبل زدن کرد که هر 3 ناموفق بود. چند بار هم سعی کرد از بازیکن روبرویش کرنر بگیرد که نتوانست.
 
سردار آزمون
در این دو بازی فوق العاده ضعیف بوده و باید اعتراف کنیم برابر چین حقش نبود تمام 90 دقیقه در زمین باشد. پاس بینظیر شجاعی را با بدترین ضربه ممکن به بیرون زد. ضربات سرش با فاصله به بیرون رفت. او حتی نتوانست دفاع 3 نفره چین را به هم نزدیک کند تا فضا برای حرکت امیری و جهانبخش فراهم شود.
 
علیرضا جهانبخش
پشت ضربات کرنر ایستاد ولی به قدری آنها را بد ارسال کرد که تیموریان جانشینش شد. یک موقعیت فوق العاده روی پاس عرضی عالی شجاعی داشت که با بی دقتی محض به آسمان کوبید. در سمت راست زیر سایه بازی رضاییان قرار داشت و در خط سوم هم کمتر از امیری و شجاعی دیده شد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-06 17:39:57
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
واقعاً کرنرهاى جهانبخش هم در بازى با قطر و هم چین غیر از کرنر هفتم به چین افتضاح بود به نحوى که هیچ کرنر حتى به تیر اول نمى رسید و عجیب اینکه چه اصرارى است کماکان ایشان کرنر بزند واقعاً عزیزان در تمرینات ، تمرین کرنر ندارند ضمن اینکه جهانبخش ضربه کاشته پشت هجده رو در نیمه اول به جاى رضاییان زِد و زمینى کوبید به مدافعان چین یعنى در هردو بازى با چین و قطر روى کرنرها و ضربات ایستگاهى کاملاً فرصت سوزى کردیم نمیدونم یعنى نیمکت فنى تیم این موارد را نمى بینند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر