فهرست

کی‌روش: با یک امتیاز برگشتن به ایران خوب است

آی اسپورت- کی‌روش که ظاهرا برای کسب یک امتیاز به چین رفته بود از نتیجه به دست آمده در خانه حریف راضی است. او در مورد بازی گفت:«در درجه اول می‌خواهم به تیم ملی چین به خاطر این بازی تبریک بگویم.البته در این بازی شاهد دو نوع سبک بازی بودیم. ما سعی کردیم تهاجمی بازی کنیم و چین بیشتر روی مسائل دفاعی و ضدحملات تاکید داشت.با احساس غریبی به ایران بر می‌گردیم و این احساس این است که می‌توانستیم پیروز این بازی باشیم چون حاکمیت بیشتری داشتیم و موقعیت بیشتری برای گلزنی به وجود آوردیم ولی این اتفاق نیفتاد. نمی‌توانم بگویم کاملا راضی بودیم اما با نمایشی که از چین دیدم مطمئنا بازی برای دیگر رقبا در اینجا سخت خواهد بود.»
کی روش افزود: در کل با یک امتیاز رفتن هم از اینجا خوب است.همچنین می خواهم از تماشاگران فوق العاده چینی هم تشکر کنم که فضای فوق العاده ای را برای من و بازیکنانم به وجود آوردند. آنها عالی بودند.»
سرمربی تیم ملی همچنین درباره بازیکن شماره ۹ تیم چین مورد سوال واقع شد که در پاسخ گفت: «این بازیکن در طول بازی دردسرهای زیادی ایجاد کرد و به ویژه دو دفاع آخر ما اجبار داشتند با تمرکز خوبی بازی کنند چون او نمایش خوبی ارائه کرد.»
کی روش در پاسخ به این سوال که آیا مانند نشست خبری پیش از بازی چین را یکی از شانسهای صعود می دانید گفت: «همانطور که امشب دیدیم بازیها بسیار به هم نزدیک است. دیدید که کره جنوبی و سوریه هم به تساوی صفر بر صفر رسیدند. سرمربی تیم ملی چین به لحاظ سازماندهی تیم خوبی را درست کرده است و فکر می کنم قطر، کره جنوبی و ازبکستان مقابل چین و به ویژه در خانه مشکل خواهند داشت.»
سرمربی تیم ملی ایران همچنین درباره تغییرات ایجاد شده در ترکیب تیم ایران در بازی با چین در مقایسه با بازی با قطر نیز گفت: «متاسفانه اشکان دژاگه نتوانست بعد از مصدومیت برای این بازی ریکاوری داشته باشد اما به جای او مسعود شجاعی را به زمین آوردیم که یک هافبک نفوذی است. در دفاع چپ هم از میلاد محمدی استفاده کردیم که بازیکنی هجومی است و سرعت بازییش با تیم چین تطبیق داشت و این کار را نیز انجام داد. سومین تغییرمان هم وحید امیری بود چون نیاز داشتیم در بال چپ سرعت بیشتری داشته باشیم. در نهایت سفر خستگی طولانی به چین در بازی امروز منعکس شد و نتوانستیم در ضربات آخر از فرصتها استفاده کنیم و بعد از ۱۵ یا ۲۰ بازی به گل نرسیدیم.»
 کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-06 18:04:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر