فهرست
سیدورف: میلان پیشرفت کرده است
سیدورف: میلان پیشرفت کرده است

سیدورف: میلان پیشرفت کرده است

آی اسپورت - کلارنس سیدورف سرمربی تیم آث میلان  پس از بازی تیمش اعلام کرد هیچ علاقه ای ندارد در مورد مسایل مربوط به تمدید قراردادش در این باشگاه صحبت کند.

میلان پنجمین برد متوالی اش در رقابت های سری آ را برابر لیورنو ی انتهای جدولی تجربه کرد. چنین رکوردی آخرین بار در سال 2011 برای میلان ثبت شده بود.

بالوتلی موفق شد در پنجاهمین بازیش برای میلان سی امین گل را به ثمر برساند. گل های ترابعت و پاتزینی نیز برد 0-3 میلان در این مسابقه را تضمین کردند.

سیدورف پس از این مسابقه گفت احساس می کند تیمش تحت رهبری او پیشرفت کرده است. وی همچنین اعلام کرد به هیچ عنوان در مورد مسایل مربوط به تمدید قرارداد صحبت نخواهد کرد.

«نمی دانم که آیا کسی جانشین من خواهد شد یا نه. شما باید با باشگاه صحبت کنید. دوست دارم به خاطر برلوسکونی در این مورد صحبتی نکنم. تازمانی که باشگاه بخواهد در این مسیر قدم خواهم برداشت. نتایج برای آینده ی من تصمیم می گیرند.»

«ما در حال پیشرفت و شناخت پیدا کردن از یکدیگر هستیم. اتفاقات بدون دلیل رخ نمی دهند و به زمان برای ایجاد شدن نیاز دارند. ما با همین شدت به کارمان ادامه خواهیم داد.»

«هفته ی بعد برابر رم بازی خواهیم کرد. آن ها فصل فوق العاده ای را سپری کرده اند و ما سعی می کنیم تمام تلاشمان را در برابر آن ها بکنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-20 02:51:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر