فهرست

سرمربی چین: داور را سرزنش نمی‌کنم

آی اسپورت- گائو هونگ بو سرمربی چین نسبت به کی‌روش باید از نتیجه بازی بیشتر ناراحت باشد. او در خانه نتوانست ایران را شکست دهد و بازی اول را هم با باخت پشت سر گذاشته بود. هونگ بو بعد از پایان بازی گفت:«دو بازی خود در رقابت های مقدماتی جام جهانی را پشت سر گذاشتیم. قرعه‌کشی نه چندان خوبی نصیب‌مان شد و در دو بازی نخست به مصاف سخت ترین تیم های گروه رفتیم. سیستم متداول در کشور ما 1-3-2-4 است اما ما با ترکیب 2-3-5 بازی می کنیم. ایران در نیمه اول از هر لحاظ نسبت به ما بهتر بود. آنها با نمایش فیزیکی شان نسبت به ما بهتر بازی کردند اما ما صبور و جنگو بودیم. از جنگیدن 90 دقیقه ای بازیکنانم بسیار راضی هستم. آنها در نوع خود پدیده بودند. هنوز 8 بازی دیگر داریم و هیچ چیز تمام نشده است.»
سرمربی کره درباره مصدومیت زنگ چنگ گفت:« زنگ چنگ از ناحیه لیگامنت پا احتمالا دچار آسیب دیدگی شده است. نمی خواهیم درباره اش ریسک کنیم و البته داور را هم سرزنش نمی کنیم. بعضی از بازیکنان من بازی های کمی در لیگ انجام دادند و یا دچار مصدومیت شدند و این کار را سخت می کند. »
هونگ بو در پایان گفت: «ما درحال حاضر وضعیت خوبی نداریم. اما باید در نظر بگیریم که بازی های بعد ما ساده تر خواهد بود که البته باید از لحاظ تاکتیکی قوی تر شویم . ما نسبت به گذشته پیشرفت کردیم و در دو بازی نخست نیز نمایش راضی کننده ای داشتیم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-06 18:34:17
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
مربی باشخصیت برعکس کیروش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر