فهرست
کرانچار می‌ماند یا می‌رود / نگاه سپاهان و زلاتکو به نتایج آسیا
کرانچار می‌ماند یا می‌رود / نگاه سپاهان و زلاتکو به نتایج آسیا

کرانچار می‌ماند یا می‌رود / نگاه سپاهان و زلاتکو به نتایج آسیا

آی اسپورت - «کرانچار در میان بازیکنان سپاهان پایگاه خوبی دارد، اما باید شرایط را برای آینده بررسی کرد. برای ادامه همکاری باید معدل کاری کرانچار را بررسی و سپس تصمیم گیری کنیم.»

این اظهارات مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان، نشانگر این است که زلاتکو کرانچار با وجود تاکید مهرزاد خلیلیان بر «پایگاه او در میان بازیکنان»، پایگاه چندانی در میان مدیران و تصمیم گیران باشگاه ندارد و به همین دلیل است که زمزمه‌هایی مبنی بر عدم همکاری با این مربی موفق شنیده می‌شود.

کرانچار البته از هفته‌ها پیش تصور چنین شرایطی را می‌کرد. این مربی که یک قهرمانیِ لیگ بر‌تر و یک قهرمانی جام حذفی را در سه سال اخیر به افتخارات سپاهان افزوده است بعد از چهارم شدن در لیگ و باطبع آن از دست دادن سهیه آسیا خودش را برای خداحافظی با سپاهان آماده کرده بود.

اما بعد از پیروزی خیره کننده ۴ بر صفر برابر السد که امیدهای از دست رفته سپاهان را به اردوی این تیم بازگرداند، شرایط کمی تغییر کرده است و حالا زلاتکو امید زیادی دارد تا در عربستان از الهلال امتیاز بگیرد و مثل فولاد به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برسد تا از این طریق از خود و کارنامه‌اش اعاده حیثیت کند.

بر اساس این گزارش، مدیران باشگاه که تا پیش از این آماده تغییر کادر فنی بودند، حالا منتظرند تا سرنوشت تیمشان در لیگ آسیا مشخص شود. اگر زرد‌ها به یک هشتم نهایی برسند، بدون شک کرانچار تیمش را در آن مرحله هم هدایت خواهد کرد و اگر بتواند سپاهان را به جمع ۸ تیم بر‌تر قاره برساند، باشگاه سپاهان راهی به غیر از تمدید قرارداد با زلاتکو کرانچار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-20 07:40:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر