فهرست
مهرزاد خلیلیان: کی روش نسبت به سپاهان بی‌توجه است
مهرزاد خلیلیان: کی روش نسبت به سپاهان بی‌توجه است

مهرزاد خلیلیان: کی روش نسبت به سپاهان بی‌توجه است

ای اسپورت – انگار باید اختلاف به وجود آمده بین تیم ملی و باشگاه سپاهان را جدی گرفت. در ادامه مشاجره‌های بی‌پایانِ کی روش و کرانچار، چند روز پیش ۶ ملی پوش سپاهان تهدید به کنار گذاشته شدن از تیم کلی شدند و حالا مدیرعامل باشگاه اصفهانی با گفتن اینکه «کی‌روش در هیچ یک از دیدارهای ما حضور پیدا نکرد، در حالی که پیروزی پرگل این تیم برابر السد باعث افتخار فوتبال ایران شد. این چه پیامی می‌تواند داشته باشد؟» تاکید دارد که رفتار کارلوس کی روش به نوعی مغرضانه است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال «ایمنا» که چرا تنها بازیکنان سپاهان محروم شدند و ملی‌پوشان تیم‌های استقلال، فولاد و تراکتورسازی با این مشکل مواجه نشدند؟ با بیان این شعر که جانا سخن از زبان ما می‌گویی، تصریح کرد: من هم این سوال را پرسیدم اما به پاسخ درستی نرسیدم و نمی‌دانم چرا تنها ملی‌پوشان سپاهان خط خوردند. واقعاً این پاداش پیروزی ما برابر السد قطر بود؟

خلیلیان به اعلام اسامی تیم ملی فوتبال پیش از دیدار سپاهان برابر السد اشاره کرد و این موضوع را باعث بر هم خوردن تمرکز ذهنی بازیکنان پیش از این دیدار آسیایی دانست و گفت: بازی رفت با السد قطر، دقیقا زمانیکه بازیکنان ما قصد داشتند از رختکن به زمین بازی بروند، فهرست تیم ملی اعلام شد. بازیکنان ما هم جوان و حساس هستند و همین مساله تمرکزشان را به هم زد.

وی تأکید کرد: ما هم قبول داریم که باید به تیم ملی کمک کرد اما شما ببینید کی‌روش در هیچ یک از دیدارهای ما حضور پیدا نکرد، در حالی که سپاهان رقابتی اروپایی را به نمایش گذاشت و پیروزی پرگل این تیم برابر السد باعث افتخار فوتبال ایران شد. این چه پیامی می‌تواند داشته باشد؟

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا سپاهان چوب مصاحبه‌های کرانچار را می‌خورد اظهار داشت: کرانچار و کی‌روش هر دو مربیان بزرگی هستند. درست است که منافع ملی مهم و مدنظر ماست اما باید شرایط باشگاه‌ها را هم درک کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-20 07:51:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر