فهرست

آمار/ مقایسه آرژانتین بازی مسی و بدون مسی

آی اسپورت- از هم تیمی ها تا بچه مدرسه ای ها و حتی رئیس جمهور کشور، همه تلاش کردند تا لیونل مسی را برای بازگشت به تیم ملی متقاعد کنند و کاری کنند که او از بازنشستگی از تیم ملی صرف نظر کند. اما وقتی به رکورد تیم بدون کاپیتانش نگاه کنید متوجه می شوید که چرا او انقدر برای آرژانتین مهم است. آرژانتین در دیدار روز سه شنبه مقابل ونزوئلا به سختی به تساوی 2 – 2 رسید. در حالی که مسی برای ریکاوری و پشت سر گذاشتن مصدومیتش به بارسلون بازگشته بود.
این پنجمین بازی از بازی های انتخابی جام جهانی 2018 بود که مسی در آن شرکت نداشت و آمار نشان می دهد که تیم ملی آرژانتین بدون او واقعا تیم دیگری است. وقتی مسی در تیم است آلبی سلسته عملکرد خوبی دارد و رکورد فوق العاده ای هم به دست آورده است: 3 برد از 3 بازی مقابل شیلی، بولیوی و اوروگوئه. در این بازی ها هم راه راه پوشان 4 گل زدند و تنها یک گل خوردند.
 
اما در 5 بازی ای که مسی در تیم ملی آرژانتین نبوده است این تیم تنها یک بار برنده شده است، مقابل کلمبیا در سال 2015.
یک شکست مقابل اکوادور و تساوی مقابل برزیل و پاراگوئه. این ها در ابتدای بازی های انتخابی اتفاق افتاد و نتیجه روز سه شنبه هم نشان می دهد که تیم بائوزا بدون ستاره اش از 15 امتیاز ممکن تنها 6 امتیاز کسب کرده است. در این بازی ها آرژانتین 4 گل زده و 5 گل خورده است.
آرژانتین در دیدار با ونزوئلا هم در حالی که 2 بر صفر عقب بود توانست بازی را به تساوی بکشاند.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-09-07 15:14:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر