فهرست

بررسی علت کیفیت بد تیم ملی: ابتدای فصل و ناآمادگی بازیکنان

آی‌اسپورت- چرا تیم ملی شروع خوبی در مقدماتی جام‌جهانی نداشت؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ابتدای دور مقدماتی جام‌جهانی، همراه شد با ابتدای لیگ جدید قاره‌ها. تازه بازیکنان در حال شروع فصل جدید هستند و هیچ کدام از بدن‌ها آماده نیست. این ربطی هم به ایران و آسیا و غیره ندارد. هر لیگی که در ابتدای فصل قرار داشته باشد، همین معضل را با بازیکنانش دارد. 

همان طور که دیدیم کره‌جنوبی که هشت دوره پیاپی در جام‌جهانی حضور داشت هم در این دوره شروع خوبی نداشت. این تیم با خوش‌شانسی چین را شکست داد و مقابل سوریه متوقف شد. حتی در همین آسیا، امارات موفق به شکست ژاپن شد. در اروپا هم پرتغال باخت، آرژانتین و فرانسه و هلند مساوی کردند و انگلیس هم در دقیقه 94 تیم ده نفره حریف را شکست داد. 

با این اوصاف خیلی نمی‌شود از ایران خرده گرفت که چرا بازی‌ها را خوب شروع نکرده است. کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-09-07 15:43:39
نظر دهید

۷ نظر
Sina
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
Tojihe khubi mitine baraye qerush bashe.
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
وسط فصلتونم دیدیم تو جام ملت ها! پنجاه روزم لیگ رو تعطیل کرد آخرش به عراق باخت
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
جمع کن بابا این تحلیل و توجیه به مغزخود کی روش هم نمیرسه
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
بازیکن های اماده رو بازی بده نه کسی که سه ماهه پازی نکرده
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
دو ماه تو اردو هستند یک ماه هم لیگ .پس کی اماده میشن اینا ،این حرفها فقط توجیه. یکلام بد بودیم نبردیم هیچ اشکال نداره ولی خواهشا این تحلیهای عجیب نفرستید فوتباله یه روز میبری یه روز میبازی
محسن
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۴۳
علت بد کیفیت تیم ملی تصمیمات کیروش و قایم موشک بازیهای ایشان است. بجای اینکه 4تا بازی تدارکاتی خوب برگزار کنه رفته شماره پیراهن عوض کردن و قایم موشک بازی کردن و بازی با تیمهای درجه چندم باشگاهی اروپا که کسی تیم ملی را نبینه. من نمیدونم این تفکرات عصر حجری چرا تمجید هم میشه. برنامه کیروش! رکب کیروش! و 1000 تا داستان دیگه برای قهرمان سازی های الکی. برید شجاعانه بازی کنید. هیچ تمرینی به اندازه یک بازی دوستانه قوی تأثیرگذار نیست. چه اشکال داشت ما حداقل با استرالیا و ژاپن بازی دوستانه برگزار می کردیم!!؟
-
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
کره و ژاپن وسط فصلن نه اول
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر