فهرست

رکورد کاذب بیرانوند: 5 کلین‌شیت با 7 سیو

آی اسپورت- علیرضا بیرانوند با بسته نگه‌داشتن دروازه‌اش در دو بازی تیم‌ملی توانسته رکورد جالب‌توجهی در این فصل از خود به جای بگذارد. او در چهار بازی ابتدایی با پرسپولیس 3کلین‌شیت داشته و در بازی‌‌های ملی هم با 2 کلین‌شیت رکورد 5 بازی بدون گل‌خورده در 6بازی را به نام خودش ثبت کرده است. نکته در مورد این آمار این است که با وجود آماری که این دروازه‌بان ثبت کرده، نمی‌توان با استناد به این آمار به نتیجه رسیدکه او دروازه‌بان مطمئن و ششدانگی است. نگاهی به تعداد سیوهای بیرانوند نشان می‌دهد که او در این چند بازی موقعیت خطرناک چندانی روی دروازه‌اش به  وجود نیامده که او را به زحمت بیندازد و بخواهد امتحان خاصی پس بدهد.

بیرانوند اولین بازی مقابل سایپا را بدون هیچ مهار توپی پشت سر گذاشت. ضربه خطرناکی به دروازه پرسپولیس زده نشد که او را به واکنش وادارد. در بازی هفته دوم مقابل فولاد خوزستان یک سیو و یک گل دریافتی عملکرد او بود. در بازی سوم 2 سیو مقابل گسترش‌فولاد و در بازی چهارم یک سیو مقابل صبای قم. در بازی تیم ملی هم شرایط به همین صورت است او در دو بازی مقابل قطر و چین تنها سه مهار توپ داشته است. جمع مهار‌های او در این شش بازی به 7 سیو رسیده که البته همه آنها خطرناک هم نبوده است. این آمار نشان می‌دهدکه آمار خوب بیرانوند تا حد زیادی کاذب است و برای این که مشخص شود او قرار است ناجی پرسپولیس و تیم‌ملی باشد به آزمایشات بیشتری نیازی دارد.


 کدخبر:9403
  ۸  
آی اسپورت
2016-09-07 16:09:53
نظر دهید

۸ نظر
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
آی اسپورت کیسه کش آتیش گرفته
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
الان با این متر و مقیاس شما جی جی بوفون هم باید حالاحالاها درس پس بده
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
انصافا این سایت از همه طلبکاره
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۱۹
چکار کنه موقعیت رو دروازش بوجود بیاد بنظرت؟ وقتی سید جلال هست مگه کسی میتونه رو دروازه بیرانوند موقعیت خلق کنه
محمد
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
با اینطور مطلب گذاشتن روی سایتتون مخاطبتونو از دست میدید
اسمان
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
بیرانوندفعلا بهترین دروازه بان ایرانه.
علی سینز و بانو برانکو
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
1. هم لنگی هم کیسه/نماد پرسپولیسه
2.لنگی بی منطق وقتی یه آمار دقیق میزارن نخون چون بی منطقی می سوز
3.از نویسنده این مطلب کمال تشکر رو دارم
برزو
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۲۱
تو این چند سالی که مطالب سایت وزین آی اسپورت رو پیگیری میکنم این بهترین و منصفانه ترین یادداشتی بود که خوندم. واقعا کیفیت سایتتون به قدری بالا هست که رنک یک ایران و حتی بین سایتهای فوتبالی خارجی زبان هم در کنار سایت گل بتونید اخبار بین المللی رو هم به زبان انگلیسی پوشش بدید. فوق العاده است سایتتون.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر