فهرست

شما بنویسید: با اعتراض‌های کی‌روش نسبت به داوران موافقید؟

آی اسپورت - درگیری‌های بازی ایران و قطر، چکیده‌ای از اتفاقات تمام بازی بود. دعواهای طولانی کی‌روش با داور لب خط، اعتراض شدید به داور پس از نیمه اول و فضای ملتهب نیمه دوم، پس از گل ایران به یک جنجال بزرگ تبدیل شد. در بازی ایران و چین، بیشتر سوت‌های داور به نفع ایران بود و کی‌روش و دستیارانش اعتراض کمتری داشتند اما این بازی هم زیاد آرام به پایان نرسید.

حالا پیش از بازی ایران و ازبکستان، انتخاب بنجامین ویلیامز به عنوان داور این بازی جنجال بزرگی به راه انداخته است. ویلیامز در بازی ایران و عراق، با اخراج پولادی باعث حذف تیم ملی شد و کی‌روش از حالا، نسبت به حضور او در بازی ایران و ازبکستان معترض است.

پیش از این، در دیگر بازی‌های تیم ملی در جام جهانی برزیل و انتخابی جام جهانی هم زیاد کی‌روش لب خط، با داوران درگیر شده بود. با جستجوی نام کی‌روش در اینترنت هم بیشتر تصاویر او، در حال فریاد و اعتراض به تصمیمات داور هستند.

به نظر شما، رفتار کی‌روش و اعتراض او به داوران درست است؟ ایران همیشه از داوری ضرر می‌کند یا کی‌روش قصد دارد با این روش، داورها را تحت تاثیر قرار دهد؟ این رفتار او را می‌پسندید؟کد خبر: 9406
  ۸  
آی اسپورت
2016-09-07 16:19:17
نظر دهید
۸ نظر
Sina
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
Na. Cheto vaghti ali daei eteraz mikone mishe goldorbazi vali az nazare adel ferdosipur mishe ye kare ravanshenasi.bayad bazi diruz be paye davar ham mioftad chon penalty 100% nageref
فرشته ف
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
آقای کی روش در سطح مربیان بزرگی مثل ونگر و فرگوسن و لو و مورینیو است آنها هم با حرکات حساب شده داورها را تحت تاثیر قرار می دهند چون نامهای بزرگی هستند آقای کی روش در برابر داورهای منطقه ی آسیا ؛نام به مراتب بزرگتری است ایشان با آن کارها ضعف تاثیر گزاری مسئولان فوتبالی کشور ما را پوشش می دهد.نمونه اش ایستادن کنار زمین و منتظر ماندن برای ویلیامز بود که داور در آن لحظات جرات بیرون آمدن نداشت البته که او نمی خواست ویلیامز را بزند ولی نگاه تحقیر آمیزش کافی بود تا داور در زمین محبوس شود
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
لطفا فرا فکنی نکنید !‌ کی روش در مورد اقدام قبلی داور در مورد جام باشگاه های آسیا که گفته بود به ایران پا نخواهد گذاشت، صحبت کرده!‌ که چرا داوری می تونه همچین اقدامی انجام بده!؟
در ضمن، در زمانه ای که ما زیر ساخت های درست و درمانی نداریم، سرمایه گذاری روی پایه انجام ندادیم، فوتبال ما فقط اسم حرفه ای داره، هیچ قدرت رایزنی در آسیا نداریم که در مقابل با مافیای فوتبال، تبانی، کار های ناشایست عرب ها و شرقی ها مقابله کنیم... و تنها اهرم فشار ما همین حرکات کارلوس کی روش هست! اون وقت این حربه رو هم از بین ببریم ؟؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
بزرگترین حسنش همین جنگهای روانی ایه که راه میندازه
-
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۰۷
صددرصد، همین طوریش زنده زنده میخورنمون، وأی به حال وقتی که اعتراض هم نکنیم.
-
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
تنها کار کیروش که باهاش موافقم همینه! لعنت به داور و هر چی هستو
Danial
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
به ما ربطی‌ ندارد که بخواهیم اظهار نظر کنیم در رابطه به این موضوع. ضمنا کسی‌ مثل کیروش از من و شما خیلی‌ خیلی‌ بهتر کارش رو بلد هست. تا اینجا تیم ملی‌ ما هیچ لطمه‌ای از اعتراضات کیروش نخورده پس دلیلی‌ نداره بخوایم اظهار نظر کنیم راجع به رفتار شخصی‌ یه آدم.
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
اون فهمیده که تو جهان سوم این کارا جواب میده...کلا اینقدر حرفه ای هست که ما نظر ندیم سنگینتریم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر