فهرست

اخطار عجیب در بازی تایلند و ژاپن/ با درخشش محسن ترکی

آی اسپورت- محسن ترکی، داور بازی سپیدرود رشت و ملوان در لیگ یک بود و با تصمیمات اشتباهش همه چیز این دربی حساس را از بین برد. اما اگر فکر می کنید او فقط بلد است بازیهای داخلی را نابود کند و تصمیمات عجیب و غریب بگیرد، سخت در اشتباه هستید.
از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، محسن ترکی برای قضاوت بازی ژاپن و تایلند در بانکوک انتخاب شد. او در جریان این بازی، یک تصمیم تاریخی گرفت.
در اواسط بازی، توپ توسط بازیکن شماره 6 ژاپن به ترکی داده شد تا تعویض شود. این بازیکن معتقد بود باد توپ از اندازه استاندارد کمتر است. ترکی اما بعد از کنترل توپ، اعلام کرد مشکلی وجود ندارد و بازی باید با همین توپ انجام شود. تا اینجا مشکلی وجود داشت ولی ناگهان ترکی از جیش کارت زرد را بیرون آورد و به این بازیکن نشان داد. این اخطار با واکنش شدید نیمکت نشینان ژاپن و بازیکنان حاضر در زمین این تیم همراه شد.
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-07 18:33:24
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
با دست گرفتن توپ اخطار داره. مهم نیست نیت بازیکن چیه
فرزاد
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
ترکی بی شعور و نامرد که در بازی استقلال و تراکتور اون تصمیم اشتباهو گرفت و حاج صفی رو به ناحق اخراج کرد و در واقع قهرمانی رو از تراکتور گرفت هنوز بعد از 5 سال یاد اون صحنه می افتم خیلی ناراحت میشم. چه شب بدی بود . تا دو ساعت بعد بازی فقط گریه میکردم لعنت بر تو ترکی عوضی خدا ازت نگذره
امیر
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۳۱
خداییش کجاش عجیبه؟ درحالی که بازی در جریانه کشی نمی‌تونه توپ رو برداره. باید به داور بگه که بازی رو اول متوقف کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر