فهرست

منصوریان و مشکلات قلب خط دفاع/ کمیت بالا، کیفیت پایین

آی اسپورت- علیرضا منصوریان برای انتخاب زوج قلب خط دفاع تیمش در بازی با ماشین سازی دچار مشکلات زیادی شده است. از یک طرف کمیت مردانی که می توانند در این قسمت زمین بازی کنند، زیاد است و از طرف دیگر کیفیت اصلی های مدنظر او چندان بالا نیست.
 
مگویان
در دو فصل اخیر، اصلی ترین مهره دفاعی استقلال بوده ولی هنوز در این فصل به شرایط آرمانی نرسیده است. مگویان با بازوبند کاپیتانی ارمنستان در مقدماتی جام جهانی برابر دانمارک هم چندان نمایش خوبی نداشت و درست مثل بازیهای این فصلش برای استقلال بارها یک در مقابل یک را از دست داد. مشکل دیگر مگویان این است که طی 10 روز اخیر در هیچکدام از تمرین های استقلال حضور نداشته.
 
رابسون
منصوریان روی این برزیلی حساب ویژه ای باز کرده و می توان اعتراف کرد رابسون بهترین خرید این فصل استقلال تا اینجای کار بوده است. او در تمامی جلسات تمرینی استقلال حاضر بوده و جالب اینکه در بازیهای تدارکاتی این تیم، همیشه فیکس است و نفر کناری اش تعویض می شود.
 
پادوانی
منصوریان برای خرید او اصرار زیادی داشت و درنهایت خودش هم این اتفاق را عملی کرد. پادوانی زیرنظر منصوریان کار کرده است ولی اگر کسی فکر می کند او مدافع آماده نفت و فولاد است، اشتباهی بزرگ مرتکب شده. پادوانی تقریبا یک فصل برای سپاهان بازی نکرده و در این چند ماه اخیر حتی یک جلسه تمرین درست و حسابی نداشته است.
 
حسینی
جوانی که در هر تیم دیگر جز استقلال قطعا فیکس بازی می کرد. بهترین نمایش قلب خط دفاع استقلال در این فصل برابر صبا در یک بازی دوستانه رقم خورد که حسینی زوج رابسون بود.
 
حاج محمدی
خودش هم اعتراف می کند نباید در استقلال بازی کند درست مثل منصوریان و همه!
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-08 11:48:11
نظر دهید

۱ نظر
شیث رضایی
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
جدیدا خیلی از استقلال انتقاد میکنید! من خودم ادمین یه پیج 5 هزار نفری ام. یه کاری نکنید از دستتون ناراحت بشم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر