فهرست

طعنه نیس به کاراگر؛ پیراهن بالوتلی را می‌خواهی؟

آی اسپورت - باشگاه نیس از مهاجم ایتالیایی‌اش در جنگ لفظی‌ با کاپیتان پیشین لیورپول در فضای مجازی حمایت کرد. کاراگر چندی پیش در یکی از مصاحبه‌هایش شدیداً از بالوتلی انتقاد کرد و گفت باورش نمی‌شود که لیورپول زمانی چنین بازیکنی را خریده باشد. او مدتی بعد در صفحه توئیترش باشگاه نیس را به‌خاطر عقد قرارداد با سوپرماریو دست انداخت و گفت که این باشگاه فرانسوی برای خرید مهاجم پیشین میلان بیش از اندازه پول خرج کرده است و این در حالی بود که بالوتلی به‌عنوان بازیکن آزاد به نیس پیوسته بود.

بالوتلی در واکنش به گفته‌های کاراگر او را بازیکنی بد و متنفری بزرگ دانست. پس از آن ماجرا، کاراگر یک بار دیگر به بالوتلی ‌کنایه زد و آرزو کرد که این بازیکن ایتالیایی توپ طلا را ببرد.
 
حالا باشگاه نیس هم وارد جنگ لفظی دو بازیکن پیشین لیورپول شده است تا از مهاجم جدید خود حمایت کند. نیس به کاراگر به شیوه خودش طعنه زده است و در صفحه این باشگاه در توئیتر به کاپیتان پیشین قرمزپوشان مرسی‌ساید پیشنهاد جالبی داده است. در پیام باشگاه نیس خطاب به کاراگر آمده است: «سلام کارا، به‌نظر می‌رسد که تو یکی از طرفداران پروپاقرص سوپرماریو هستی. اگر می‌خواهی می‌توانی پیراهن او را در فروشگاه اینترنتی ما سفارش بدهی. زنده بارد ماریو!»
 
در اینکه کاراگر پیشنهاد باشگاه نیس را رد خواهد کرد شکی نیست، اما باید منتظر ماند و دید که واکنش جدید او علیه سوپرماریو چگونه خواهد بود.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-08 09:42:51
نظر دهید

۱ نظر
برزو
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
یعنی چی یه مدته گیر سه پیچ داده به بالوتلی!؟ اونا دیگه از ما ایرانیها هم بدتراند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر