فهرست

توهین عجیب جرارد به لستر؛ آن‌ها آشغال هستند

آی اسپورت - استیون جرارد، هافبک تیم فوتبال لس‌آنجلس گلکسی به یکی از هواداران جوان این تیم توصیه کرد اگر می‌خواهد وارد دنیای فوتبال شود، تیم‌هایی مانند تیم پیشین او لیورپول، رئال مادرید یا بارسلونا را انتخاب کند و هرگز به تیمی مانند لسترسیتی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس ملحق نشود، چون این تیم آن‌طور که خیلی‌ها فکر می‌کنند، خوب نیست.
 
جرارد با یکی از هواداران خوش‌شانس گلکسی که فرصت سپری کردن چند ساعت از وقتش در کنار کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس را به‌دست آورده بود، درباره مسائل مختلفی از جمله آب‌و‌هوای انگلیس، زین‌الدین زیدان (سرمربی رئال مادرید) و لاندن داناوان (کاپیتان پیشین تیم ملی آمریکا) صحبت کرد اما زمانی که این هوادار به او گفت که دوست دارد برای لسترسیتی بازی کند، با حالت متعجب از او پرسید: لستر؟ چرا؟! پس لیورپول چه می‌شود؟ یا بارسلونا یا رئال مادرید. به لسترسیتی نرو! آنها آشغال هستند!
 
با اظهارنظری که جرارد درباره لسترسیتی انجام داده باید منتظر ماند و دید که کلودیو رانیری چه واکنشی نشان خواهد داد. به‌هر حال باشگاهی که جرارد آن را آشغال توصیف کرد افتخاری را کسب کرده است که او و تیم پیشین‌اش همچنان در حسرتش هستند: قهرمانی لیگ برتر انگلیس.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-08 09:46:38
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۷
لستر سیتی آشغالی هم قهرمان شد ولی لنگ هنوز قهرمان نشده!
برزو
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
جرارد به واسطه ی سالها بازی برای لیورپول و عدم قهرمانی حسابی دلش پره!! مخصوصا وقتی لسترسیتی خیلی ناباورانه قهرمان لیگ شد سوزشش بیشتر هم شد.// وقتی جرارد در بازی با چلسی پاش لیز خورد و قهرمانی رو از دست دادند خوشحال شدم الان با خوندن این مصاحبه هم فهمیدم جرارد شعور و شخصیت یه بازیکن بزرگ رو نداره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر