فهرست

شاهرودی و پیشنهاد سینمایی که سال‌ها پیش رد کرد

آی اسپورت - رضا شاهرودی ستاره پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس که بی شک یکی از خوش‌تیپ‌ترین‌های دهه 70 فوتبال ایران بوده است، حرف‌های جالبی درباره فوتبال ایران، فوتبالش و حاشیه فوتبالش زده است. او در بخشی از این گفت و گو درباره پیشنهاد هنرپیشگی سخن گفته است. رضا که پرسپولیسی‌ها او را مالدینی صدایش می کردند، درباره روزهای پایان فوتبالش گفت: «فوتبالم که تمام شد، پیشنهاد بازی در سینما را هم داشتم.»
 
این پیشنهاد بازی در سینما از جانب چه کسی بوده است؟ او این ماجرا را برای‌مان تعریف می‌کند:« خانم پوران درخشنده لطف کردند و به من پیشنهاد بازی در نقش اصلی یک فیلم را دادند. پیشنهادشان این بود که من نقش یک بچه پایین شهری را بازی کنم که خوش تیپ است و دخترهای پولدار بالای شهری را اغفال می‌کند و ثروت شان را به جیب می‌زند. از ایشان 48 ساعت مهلت خواستم. هرچه فکر کردم ، دیدم من آدم بازی در سینما و جلوی دوربین نیستم. اگر بروم و بازی کنم، خودم و اسم رضا شاهرودی را خراب می‌کنم. برای همین از ایشان عذر خواستم و فکر کنم خود ایشان هم دیگر این فیلم را نساختند.»
 
او در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‌کنی اگر می‌رفتی، می‌توانستی مثل پژمان جمشیدی راه جدیدی برای شهرت و ثروت پیدا کنی؟ گفت: «راستش را بخواهی نه. اتفاقا من خودم خیلی پژمان را برای بازی در این سریال تشویق کردم. پژمان از جوانی هم همین استعداد را داشت. او ، مهرداد میناوند و بهنام ابوالقاسم پور بین بچه‌های ما استعداد هنرپیشگی را داشتند. البته استعدادشان بازی در کارهای طنز بود. همین پژمان یک نقش جدی بازی کرده بود ، به نظرم اصلا خوب در نیامده بود اما سریال پژمان و کارهای طنزش بی نظیر است.»

منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-08 11:35:25
نظر دهید

۱ نظر
میثم
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
ولی دمش گرم. نتیجه ایران - چین رو درست گفت تو برنامه نود. صفر- صفر شدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر