فهرست

تهدید سرمربی استقلال خوزستان: به تیم ملی بازیکن نمی‌دهیم

 استقلال خوزستان در اردوی ایتالیا سه بازیکن داشت که همه آنها با نظر کی‌روش خط خوردند. این اتفاق در فوتبال امری عادی است، ولی سرمربی استقلال خوزستان به‌شدت معترض است و تاکید دارد که دیگر بازیکنانش را در اختیار تیم ملی قرار نخواهد داد. 
او درباره بازگشت این سه بازیکن به تمرینات تیمش گفت:‌ «من به پورقاز، طیبی و زهیوی استراحت دادم، چرا که این سه بازیکن پس از آخرین دیدارمان در لیگ برتر به اردوی تیم‌ملی رفتند و استراحت نداشتند، ضمن این‌که از نظر روحی نیز با توجه به این‌که از تیم‌ملی خط خوردند نیاز به استراحت داشتند.»

پورموسوی با انتقاد از خط خوردن این سه بازیکن گفت: «‌واقعا حق این سه نفر پایمال شد و من اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام می‌کنم. مطمئن شدم که انتخاب‌ها برای تیم‌ملی از قبل پیش‌بینی می‌شود و فقط برای این‌که ذهن مردم و باشگاه‌ها را به سمتی ببرند که بازی‌های لیگ را جهت انتخاب بازیکنان تماشا می‌کنند، چند بازیکن را به اردوی تیم‌ملی دعوت می‌کنند. رحیم زهیوی در چهار هفته ابتدایی لیگ بهترین بازیکن بود. چرا نباید در فهرست نهایی تیم‌ملی جایی داشته باشد؟ این موضوع مانند پایمال شدن حق محمد طیبی در مراسم انتخاب برترین مدافع لیگ برتر بود. من به عملکرد فدراسیون و تیم‌ملی شدیدا اعتراض دارم و اگر قرار است این بازیکنان دعوت نشوند و بازیکنان‌شان از قبل تعیین شده‌اند، چرا مسابقات لیگ را تعطیل می‌کنند و دلیل‌شان برای این تعطیلی چیست؟ از این به بعد هر بازیکنی از باشگاه ما به اردوی تیم‌ملی دعوت شود، من اجازه تمرین در تیم‌ملی را به او نمی‌دهم، چرا که بازیکنان ما به اردو می‌رود و بعد هم خط می‌خورد و دردسر آن برای من است. ما به نشانه اعتراض دیگر به تیم‌ملی بازیکن نمی دهیم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-08 15:40:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر