فهرست

خبر خوب برای آبی ها: بازگشت خسرو به تیم ملی

آی اسپورت - نبودن خسرو حیدری در فهرست جدید تیم ملی یکی از اتفاقات عجیب این لیست بود. اگر چه خسرو به مانند سابق جایی در ترکیب اصلی تیم ملی نداشت اما یکی از بازیکنان مورد علاقه کی روش محسوب می شود و با توجه به بازیهای خوبی که در 4 هفته ابتدایی انجام داده بود، به نظر می رسید که نامش در بین نفرات دعوت شده به اردو باشد با این همه سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت برای سمت راست تیمش از وریا غفوری، رامین رضاییان و علیرضا جهانبخش استفاده کند.
وریا که اصلا جلوی قطر و چین بازی نکرد و عملکرد رضاییان و جهانبخش( او علیرغم گلزنی مقابل قطر جلوی چین اصلا نمایش خوبی نداشت) راضی کننده نبود تا شایعاتی درباره دعوت احتمالی از حیدری به تیم ملی شنیده شود. آنطور که خبرآنلاین نوشته، ضعف جهانبخش در ارسال ها و ضربات ایستگاهی کی روش را به فکر انداخته تا بخواهد از توانایی ویژه بازیکن استقلال در این زمینه، جلوی ازبکستان و کره استفاده کند.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-09 09:13:11
نظر دهید

۳ نظر
pers
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۸
کی روش تر قران محسن مسلمان رو هم دعوت کن خداییش حقشه انصافا اگه مسلمان و امید ابراهیمی هافبک باشن خیللللللیییییییییییییییی رویاییی میشه وای خدا یعنی میشه
-
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۸
توهمات خبرآنلاین ادامه دارد
یک استقلالی
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
این چه برنامه ریزی است که لیگ ما داره!!تیمهایی مانند نفت آبادان و تراکتورسازی و پرسپولیس در اوج بودن اما با تعطیلی لیگ قطعااین تیمها هستند که ضربه خوردند!!برای دو بازی تیم ملی جز یک هفته تعطیلی نیاز نبود,این تعطیلی طولانی در ابتدای تیم نتنها به تیمهای موفق لطمه زد بلکه کمکی است به تیمهای ضعیفی مانند,استقلال که با وحود پتانسیل پایینشان در این فصل بتوانند خود را بالا بکشند و کیفیت لیگ را پایین بیاورند.
اشتباه نمنید من یک استقلالی هستم اما منطق آبی و قرمز و زرد نمیشناسد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر