فهرست
نظرسنجی: تونی اولیویرا در تراکتور بماند یا خیر؟!
نظرسنجی: تونی اولیویرا در تراکتور بماند یا خیر؟!

نظرسنجی: تونی اولیویرا در تراکتور بماند یا خیر؟!

آی اسپورت- روز گذشته یک خبر شوک آور برای هواداران تراکتورسازی منتشر شد و آن هم نامه ی خداحافظی تونی اولیویرا سرمربی محبوب پرتغالی تراکتور از این تیم بود. 
تونی در مدت کوتاهی که در ایران بود توانست قهرمان جام حذفی شود و روند تیمی تراکتور را کمی بهتر کند. او که پیش از این بارها از شرایطش ابراز نا رضایتی کرده بود و از مسئولان تراکتورسازی چندین بار گلایه کرده بود بالاخره بیماری همسرش را دستاویز قرار داد تا از طرفداران تراکتور خداحافظی کند.
اما آیا واقعا ترک کردن نیمکت تراکتور تنها به خاطر بیماری همسر بوده است؟!

سرمربی پرتغالی تنها چند روز قبل در صفحه فیس بوکش اعلام کرده بود با مدیران تراکتور برای تمدید قرارداد بر سر میز مذاکره خواهد نشست و آن زمان خبری از بیماری همسرش نبود. اما درخواست سنگین مالی تونی راهی را برای مدیران تراکتور باقی نگذاشت جز اینکه آنها قید مربی محبوب شان را بزنند.
گویا اولیویرا برای تمدید قرارداد درخواست مالی در حدود 1 میلیون دلار کرده است و نظمی و مدیران تراکتور بی درنگ با درخواست این مربی مخالفت کرده اند و جلسه بدون نتیجه به پایان رسیده است ، پس از آن نیز تونی این نامه ی خداحافظی را برای طرفداران تراکتور نوشته است. حال باید دید مدیران تراکتور در روز های آینده سر کیسه را شل خواهند کرد، یا تونی تخفیف قابل توجهی را به تراکتوری ها خواهد داد و یا اینکه همکاری این دو به پایان خواهد رسید!؟

نظر شما چیست!؟ آیا به ماندن تونی موافقید؟! یا رقم درخواستی تونی را بسیار سنگین می دانید و به ماندنش رای نخواهید داد!؟ 

     
آی اسپورت
2014-04-20 10:33:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر