فهرست

نکات جالب لیگ یک: تیمی که تا به حال هیچ برد و باختی ندارد!

آی اسپورت- هفته ششم لیگ یک با شکست صدرنشین در انزلی، ادامه تساوی‌های مس کرمان، برد پنج گله مس رفسنجان ادامه پیدا کرد. آمار جالبی از این هفته مشاهده می کنید.✅فجری ها همچنان در حسرت برد
♦️تیم فجرسپاسی در خانه از پس نساجی برنیامد و دو تیم در یک بازی متعادل به تساوی بدون گل دست یافتند.✅خونه به خونه همچنان روی نوار ناکامی♦️بابلی ها در یک بازی خانگی در برابر آلومینیم اراک متوقف شدند تا به یک امتیاز این بازی بسنده کنند.✅شکست صدرنشین در بندر♦️ملوان در یک بازی خانگی دیگر، حریفخود را شکست داد تا همچنان در بازیهای خانگی پرقدرت ظاهر شود.✅شکستن طلسم گل نخوردن پارس جم♦️پارس جمی ها موفق نشدند در خانه از پس تیم خوب سپیدرود رشت بربیایند و امتیازها را با این تیم تقسیم کردند تا فرصت صدرنشینی را از دست بدهند.✅مس کرمان همچنان روی نوار تساوی♦️مسی ها این هفته نیز به تساوی رسیدند تا همچنان با شش تساوی در میانه های جدول قرار بگیرند.✅صعود سیرجانی ها به رتبه دوم جدول♦️شاگردان بگوویچ با زدن سه گل و از دست دادن یک پنالتی، پس از چند هفته دوباره به برد رسیدند و به یک قدمی صدر رسیدند.✅به صدا درآمدن زنگ خطر برای خیبر♦️خیبری ها باز هم در خانه شکست خوردند تا با 2 امتیاز در قعر جدول جا بگیرند.✅عقده گشایی مس رفسنجان♦️رفسنجانی ها با درهم کوبیدن فولاد یزد با 5 گل، به اولین برد این فصل خود دست یافتند تا به وضعیت خود در جدول سروسامان دهند.✅تساوی در دربی خوزستان♦️دو تیم استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان در دیداری مهیج و پرگل در حالی به تساوی 2-2 دست یافتند که استقلالی های اهواز تا ثانیه های پایانی بازی از حریف خود پیش بودند.
✅نساجی برای چهارمین هفته متوالی به نتیجه تساوی دست یافت که باتوجه به حواشی و اتفاقات هفته اخیر، کسب یک امتیاز در شیراز می تواند مطلوب باشد.


✅محمد مایلی‌کهن در اعتراض به شعارهای هواداران ملوان قبل از پایان نیمه اول، نیمکت را ترک کرد و در بین دو نیمه بازی با وساطت عوامل باشگاه ملوان به نیمکت ملوان بازگشت.


✅خونه به خونه این هفته نیز در کسب برد ناکام بود و برخلاف پیش بینی ها در رتبه نهم جدول حضور دارد.


✅بازیهای دسته اول همچنان پرگل دنبال می شود. به ثمر رسیدن 21 گل در 9 بازی هفته ششم می تواند آمار نسبتا خوبی برای لیگ دسته اول باشد.


✅میلاد قربان زاده بازیکن سپیدرود رشت موفق شد طلسم گل نخوردن پارس جنوبی جم را بشکند و اولین گل فصل را وارد دروازه جنوبی ها کند.


✅حسین شنانی بازیکن جوان ملوان بازهم در بازی که بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین بازی شد در دقایق آخر بازی گل برتری و سه امتیازی ملوان را به ثمر رساند.✅مس رفسنجان این هفته با درهم کوبیدن فولاد یزد نگون بخت با 5 گل، با اقتدار به اولین برد این فصل خود دست یافت.


✅گل گهر سیرجان با شکست ایرانجوان بوشهر به رتبه دوم جدول رسید و جانشین پارس جنوبی جم شد.


✅مس کرمان با تساوی در بازی امروز برابر بادران، به رکورد شش تساوی متوالی دست یافت.


✅تیمهای مس کرمان، فجرسپاسی، استقلال اهواز، خیبر خرم آباد و فولاد یزد همچنان بدون برد در جدول حضور دارند.


✅استقلال اهواز با دو گلی که از نفت مسجد سلیمان دریافت کرد با 12 گل خورده دارای بدترین خط دفاعی است.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-09-09 13:29:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر