فهرست

آمار فوق العاده مهاجمان تراکتور مقابل پرسپولیس: 8 از 8

آی اسپورت - نبرد صدرنشینی لیگ برتر، فردا در تبریز بین پرسپولیس و تراکتورسازی برگزار خواهد شد. تراکتورسازی برای رسیدن به صدر، مجبور است پرسپولیس را شکست دهد و طلسم گل نخوردن تیم برانکو را بشکند. شاید هیچ تیمی به اندازه تراکتور، ابزار لازم برای گل زدن به پرسپولیس را در اختیار نداشته باشد.

در لیست قلعه‌نویی در این فصل، 5 مهاجم بزرگ حضور دارند که همگی قبلا به پرسپولیس گل زده‌اند. ادینیو و حاتمی با پیراهن تراکتورسازی دروازه پرسپولیس را باز کردند. محمد ابراهیمی، فصل قبل و در آخرین بازی‌اش روبروی پرسپولیس به این تیم گل زد. شریفی با پیراهن سپاهان سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارد و حتی شهرام گودرزی هم در لیگ دهم توانسته با پیراهن شهرداری تبریز به پرسپولیس گل بزند.

یک خط عقب‌تر از مهاجمان پرتعداد قلعه‌نویی، هافبک‌های تهاجمی او هم قبلا به پرسپولیس گل زده‌اند. سروش رفیعی با پیراهن فولاد دروازه پرسپولیس را باز کرده، کرار در همین تراکتورسازی به پرسپولیس گل زده و محمد نوری که سابقه کاپیتانی پرسپولیس را دارد، پیش از پیوستن به این تیم دروازه سابقه گلزنی به آن‌ها را داشت.

صددرصد هافبک‌های تهاجمی و مهاجمان قلعه‌نویی در بازی فردا، حداقل یک بار به پرسپولیس گل زده‌اند. تازه بجز آن‌ها، حتی بعضی از مدافعان فعلی تراکتور مثل ایرانپوریان هم سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارند. زنگ خطر برای تیم برانکو، که این فصل فقط یک گل خورده و فردا، با بازیکنانی طرف می‌شود که همگی راه دروازه این تیم را خوب می‌شناسند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-09 13:44:19
نظر دهید

۴ نظر
کوهیار
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
درسته گل زدن ولی تو بازیهایی که اکثرا باختن
یوسف
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۱۹
محمد ابراهیمی قبلا تو اون بازی چهارتایی هم یه گل زده بود
-
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
چرتپولیس مافیایی منفور سوراخ
جوابیه ب کوهیار:
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
منظ.رت از 10 بازی 8 باخت ب ما بوده هست؟یا 5 باخت پشت سرهم و یا دبل در فصل های 11 و 14؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر