فهرست

فرشاد و عالیشاه در ترکیب اصلی پرسپولیس: بیخیال دربی

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ قصد ندارد بازی حساس تیمش با تراکتورسازی را فدای دربی کند. وحید امیری، مهاجم اصلی پرسپولیس بازی با تراکتورسازی را بخاطر مصدومیت از دست داده اما وضعیت عالیشاه و حسینی هنوز مشخص نیست. در صورتی که این دو بازیکن بتوانند در این بازی به میدان بروند، برانکو هر دو آن‌ها را بازی خواهد داد و به هیچکدام از بازیکنانش بخاطر دربی استراحت نمی‌دهد.

علاوه بر این دو بازی، فرشاد احمدزاده هم در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار خواهد گرفت. احمدزاده فصل پیش، با 9 کارت زرد خشن‌ترین بازیکن لیگ بود و این فصل هم با دو کارت زرد در بازی‌های قبلی، خطر از دست دادن دربی را دارد. او فصل پیش هم در بازی رفت پرسپولیس و تراکتورسازی کارت زرد گرفت. با این وجود، برانکو می‌خواهد احمدزاده را هم در ترکیب اصلی تیمش بگذارد و ریسک از دست دادن دربی را بپذیرد.

فصل پیش، برانکو در دور رفت طارمی که در خطر محرومیت قرار داشت را قبل از دربی روی نیمکت نشاند اما در دور برگشت، به همه بازیکنان در آستانه محرومیتش مقابل ملوان بازی داد. طارمی در آن مسابقه کارت زرد نگرفت اما کامیابی‌نیا، محروم شد و نتوانست در دربی به میدان برود.


کد حبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-09 15:40:34
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
برانکو تا ربیع خواهو داره ترس نداره!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر