فهرست

برانکو برنده بزرگ تبریز: فتح سومین ورزشگاه؟

آی اسپورت- بر خلاف همه مربیان پرسپولیس در لیگ برتر، برانکو ایوانکوویچ فاتح بزرگ بازی‌های تبریز بوده است. از زمان بازگشت تراکتورسازی به لیگ برتر، قبل از برانکو هیچ مربی نتوانسته بود این تیم را شکست بدهد و این طلسم، به گسترش فولاد دیگر تیم تبریزی هم منتقل شد. طلسمی سنگین و تلخ، که برانکو فصل پیش آن را از بین برد و سفر به تبریز را به خاطره‌ای شیرین برای پرسپولیسی‌ها تبدیل کرد.

پرسپولیس هر سه بازی آخرش در تبریز را پیروز شده و با 9 امتیاز کامل به تهران برگشته است. فصل پیش، آن‌ها در یادگار امام تراکتورسازی را بردند و در بنیان دیزل، گسترش فولاد را شکست دادند. این فصل هم پرسپولیس در بنیان دیزل گسترش فولاد را برد و سومین برد پیاپی‌اش در تبریز را جشن گرفت. تنها باخت برانکو در تبریز، لیگ چهاردهم بود که هفته بیست و نهم مقابل گسترش فولاد شکست خورد.

فاتح بزرگ تبریز، فردا باید برای چهارمین برد پیاپی در یک ورزشگاه جدید روبروی تراکتورسازی قرار بگیرد. برانکو قبلا در یادگار امام و بنیان دیزل سابقه پیروزی داشته و می‌تواند ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی را هم به لیست پیروزی‌هایش در تبریز اضافه کند. البته این بار، کار آن‌ها سخت‌تر شده و با تیمی بازی می‌کنند که از زمان استفاده از این ورزشگاه، تا به حال هیچ شکستی نداشته است.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-09 16:23:42
نظر دهید
۳ نظر
دیوثهای همیشه بازنده
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
بشین روش بزرگ میشه
میلاد ۶&۴
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۹
من واقعا تعجب میکنم از سردبیر این سایت که چطوری حرفای زشت و ناپسندی که یه عده بی فرهنگ میزنن رو راحت روی خروجی میذاره.
اصلا برام قابل هضم نیست تو دوره ای که همه کمپین تشکیل میدن با بی ادبی و با فحش دادن مقابله کنن شما راحت حرف کسی که حتی به جای اسمش هم فحش نوشته رو موردی نمیدونید و روی خروجی سایتتون میذارید.
واقعا متاسفم
یوسف
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۱۲
پارسال با اون همه جار و جنجال بازی گسترش و پرسپولیس تو یادگار برگزار شد اونوقت شما نوشتین بنیان دیزل!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر