فهرست

خبر تلخ برای کی‌روش: منتظری ازبکستان و کره را از دست داد

آی اسپورت - در بین تعداد زیاد ستاره‌های تیم ملی که مقابل قطر نمایشی ناامید کننده داشتند، بازی مطمئن و کم اشتباه پژمان منتظری برگ برنده تیم کی‌روش بود. منتظری بارها جلوی ضد حملات حریف را گرفت و اشتباهات دو مدافع کناری تیم ملی را پوشش داد. روزهای خوب منتظری، کوتاه بودند و در همان نیمه اول بازی با چین، او مجبور شد زمین بازی را ترک کند.

منتظری پس از مصدومیت، به تیمش برگشته و امروز سایت الاهلی قطر خبر داد او تا یک ماه آینده نمی‌تواند برای این تیم به میدان برود. آسیب دیدگی کتف منتظری که باعث شد او به بیمارستان منتقل شود، آنقدر جدی بوده که نیاز به عمل جراحی و دوران نقاهت طولانی مدت داشته باشد.

با این شرایط، منتظری تا بازی ایران با ازبکستان و کره جنوبی در هیچ بازی نمی‌تواند برای الاهلی به میدان برود و احتمالا دو بازی بعدی تیم ملی را هم از دست خواهد داد. یک بازی در تاشکند و یک بازی در تهران، مقابل دو تیمی که رقبای اصلی تیم کی‌روش برای صعود به جام جهانی هستند. در مسابقات جام ملت‌های آسیا هم مصدومیت منتظری باعث شد تیم ملی با زوج سیدجلال و پورعلی گنجی بازی کند. زوجی که احتمالا، مقابل ازبکستان و کره جنوبی هم استفاده خواهد شد.


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-09-09 17:13:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر