فهرست
بارتومئو: همه ی تلاشمان را برای تمدید قرارداد مسی خواهیم کرد
بارتومئو: همه ی تلاشمان را برای تمدید قرارداد مسی خواهیم کرد

بارتومئو: همه ی تلاشمان را برای تمدید قرارداد مسی خواهیم کرد

آی اسپورت - جوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد این باشگاه هرگز به دنبال فروش لیونل مسی نیست و آشکار کرد این باشگاه قصد دارد قرارداد جدیدی با این مهاجم آرژانتینی امضا کند.

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر احتمال فروش مسی از باشگاه به گوش می رسید که حالا بارتومئو با صحبت هایش این اخبار را رد می کند. بارتومئو در مصاحبه ای خطاب به هواداران بارسلونا گفت این باشگاه قصد ندارد از فروش لیونل مسی درآمد زایی کند و قصد دارد به جای اینکار قرارداد بهتری به مسی پیشنهاد کند.

او به سایت "Gol a Gol" گفت:«بحثی در مورد تمدید قرارداد مسی مطرح نیست چرا که در حال حاضر ما این قرارداد جدید را به مسی پیشنهاد کرده ایم. قرارداد جدید شبیه قرارداد قبلی مسی خواهد بود با این تفاوت که دستمزد مسی در آن افزایش یافته و تا پایان سال 2018 اعتبار دارد.»

«می خواهیم بندهایی از قرارداد مسی را به روزرسانی کنیم. تنها چیزی که از او می خواهیم این است که به همین شیوه ی فوتبال بازی کردنش ادامه دهد.»

با وجود اینکه عملکرد مسی در این روزها مورد انتقادات شدید کارشناسان قراردارد بارتومئو گفت هیچوقت اعتمادش را نسبت به برنده ی چهار دوره ی جایزه ی توپ طلا از دست نخواهد داد.

«ما با او بدرفتاری می کنیم. او سال ها تیم را رهبری کرده است. او برای ما عالی کار کرده و مطمئن هستم به بازی های درخشانش برای ما ادامه خواهد داد. این چیزی است که خود او می خواهد.»

«مسی هنوز جوان است و با این وجود بهترین بازیکن دنیاست. ما به او اعتماد کامل داریم.»

     
آی اسپورت
2014-04-20 10:52:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر