فهرست
خداداد علیه 90، عادل و همه!
خداداد علیه 90، عادل و همه!

خداداد علیه 90، عادل و همه!

سعید شمس

آی اسپورت – خداداد عزیزی را همه چهره ای می شناسند که عادت به انتقاد کردن دارد و البته انتقادهایش به حدی است که حتی برخی او را به غر زدن متهم می کنند.


آخرین مورد از انتقادات او که روزگاری با عنوان پرطمراق حماسه ساز ملبورن شناخته می شد، صحبتهایی بود که علیه برنامه 90 و عادل فردوسی پور انجام داد، آن هم در یکی دیگر از برنامه هایی که از شبکه دو سیما در حال پخش بود. خداداد با اشاره به اینکه "فوتبال قشنگی های زیادی دارد" به فردوسی پور معترض شده بود که چرا فقط مشکلات و حاشیه های این ورزش را برجسته می کند و همچنین این رویکرد 90 را علیه فوتبال خواند.


خداداد در حالی برنامه 90 را متهم به اخلال در فضای فوتبال کرد که این برنامه همچنان پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی و مورد تایید و وثوق بیشترِ اهالی فوتبال است و کمتر کسی است که انتقادات یا بهتر است گفته شود، تخریبهای صورت گرفته علیه این برنامه را جدی بگیرد و منطقی بداند.


جالب، اما این است که عزیزی در شرایطی برنامه 90 را "مضر" و به "سیاه نمایی" علیه فوتبال عنوان می کرد که در قسمتی دیگر از سخنانش فوتبال و فوتبالیستها را از قضاوت آنچنانی خود بی نصیب نگذاشت تا "خداداد عزیزی" ای که سابقه اش در حاشیه سازی و کارهای آنچنانی بر همگان روشن است، اینچنین روی آنتن به این و آن بتازد!

     
آی اسپورت
2014-04-20 11:37:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر