فهرست

واکنش روزنامه پیروزی به عکس جنجالی

آی اسپورت - روز گذشته تصویری از فردی منتشر شد که او را بر سر مزار ناصر حجازی اسطوره آبی ها نشان می داد. در این تصویر این فرد که سرتاسر قرمز پوشیده بود با انگشتان دستش عدد 6 را بر سر مزار ناصر خان نشان داده بود.اتفاقی تلخ که حالا واکنش روزنامه هواداری نزدیک به باشگاه پرسپولیس را هم در پی داشته است.روزنامه پیروزی در واکنش به این اتفاق نوشته است:«وقتی برای کری خوای به مردگان هم رحم نمی کنند.» به نوشته خبرآنلاین، در ادامه مطلبی که پیروزی کار کرده آمده است که این کار تنها برای تخریب هواداران سرخابی بوده است واین فرد اصلا هوادار پرسپولیس نبوده است.


کد خبر: 9408
  ۸  
آی اسپورت
2016-09-10 05:48:02
نظر دهید
۸ نظر
ناصر وافور نژاد
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۳۲
دمش گرم
بهرام
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸
این فرد اصلا هوادار پرسپولیس نبوده است!!!!!!!!!!!!!!
واقعا؟؟؟؟؟
تا کی میخواید سرتونو بکنید زیر برف. باشه شما خوب اصلا.
محسن
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۵۱
با یه نگاه ساده به عکس و دستهای اون شخص خیلی واضحه که بازم یه فتوشاپ ناشیانه از طرف استقلالی هاست
مگه میشه یه دست سفید باشه و یه دست سیاه و یا اینکه انگشت اشاره یه دست اینقدر از اون یکی بزرگتر باشه
اسطوره شون که فتوشاپی باشه دیگه بیشتر از این نمیشه انتظار داشت
برزو
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۱۰
چه مسخره!! هرزنامه ی پیزوری خودش به این کری های احمقانه و بازی 4و6 دامن میزنه اونوقت از این حرکت طرفدار خودشون شاکی هم شده!!!
شاهین
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۲۸
یه بار تکلیف خودتونو روشن کنید این 4 یا 6 نشون دادن بی احترامی(یا بچه بازی)هست یا نه! اگه بی احترامیه چرا هر سال واسش سالگرد میگیرن لنگی ها؟؟ اگرم نیست پس اشکالی نداره هرکی هرجور دلش خواست و با هر ژستی دوست داشت 6 نشون بده و عکس بگیره. ما هم میتونیم بریم سر خاک هادی با پیراهن استقلال 4 نشون بدیم و عکس بگیریم چیزی که عوض داره گله نداره. ولی ای کاش یه بار واسه همیشه صداوسیما و بازیکنان و کادرفنی هر دو تیم بساط این مسخره بازیها رو جمع میکردند. نمیشه تو تلویزیون یا مثلا برانکو تو اینستاگرامش 6 نشون بده و به چند میلیون استقلالی توهین کنند بعد انتظار داشته باشیم نمونه ی همین تصویر بالا رو نبینیم! بیشتر لنگی ها هستند که درگیر این بساط مسخره ی عددبازی کردند خودشونو هواداراشون هیچی حتی بازیکنان و حتی برانکوی مثلا باشخصیت!
من
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
حالا میگن پرسپولیسی نبوده..عجب آدم ...یه این قدوسی
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
برای من سکوت همه عالیجنابان و علیاحضرتان عرصه رسانه در برابر این عمل حیوانی خیلی جالب و بسیار عبرت اموز بود اگر یک استقلالی یک همچین حرکتی میکرد الان مقاله پشت مقاله استاتوس پشت استاتوس مطلب پشت مطلب ..... اشکال نداره شما حتما بیطرف هستید ما هم باور می کنیم ولی .....
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
این که تابلو فتو شاپه ولی بدتر از اینهاش الان داره انجام میشه و اتیش بیار معرکه هم همین روزنامه پبیروزی و روزنامه استقلال هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر