فهرست

خبر روزنامه العرب: اشکان در العربی ماندگار شد

آی اسپورت - اشکان دژاگه بازیکن ایرانی تیم العربی قطر هنوز شرایط نامشخصی دارد. در حالی که دژاگه با تیم العربی در اردوی آلمان هم حضور یافت، به یکباره بعد از بازی تیم ملی ایران و قطر اعلام شد که مسئولان این باشگاه قطری او را نمی‌خواهند. مصدومیت دژاگه در بازی با قطر هم باعث شد تا شرایط این بازیکن برای ادامه همکاری با باشگاه العربی مبهم شود به خصوص اینکه این بازیکن هنوز یک فصل دیگر با العربی قرارداد دارد.
 
اما روزنامه «العرب» قطر در گزارشی به نقل و انتقالات لیگ ستارگان و بازیکنان خارجی باشگاه‌های مختلف پرداخته است. این روزنامه در بخش مربوط به تیم العربی، درباره شرایط دژاگه توضیحاتی ارائه کرده است. العرب نوشته است: «باشگاه العربی پنج بازیکن خارجی یعنی پائولینوی برزیلی، مصطفی سال سنگالی، اشکان دژاگه ایرانی، خیمینز فلسطینی و ایزیکیل نیجریه‌ای دارد و البته الن سوزا را هم به صورت قرضی به باشگاه المرخیه داده است. العربی در میان تیم های لیگ برتری بیشترین تعداد بازیکن خارجی را دارد... با این حال با وجود اخباری که درباره حضور اشکان دژاگه در لیگ ایران در پایان فصل گذشته مطرح می‌شد اما این بازیکن به واسطه قراردادی که تا سال آینده داشت، در العربی ماندنی شد.»
 
در ادامه آمده است: «باشگاه العربی مجبور به حفظ اشکان دژاگه شد تا در آینده برایش تصمیم بگیرد که این بازیکن را بفروشد یا به صورت قرضی در نقل و انتقالات تابستانی فعلی یا نقل و انتقالات زمستانی به باشگاه دیگری بدهد.»

منبع: مهر
     
آی اسپورت
2016-09-10 09:17:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر