فهرست

واکنش نشریه یالثارات به برگزاری بازی ایران – کره در شب تاسوعا

آی اسپورت – سایت خبری یالثارات که پایگاه خبری انصار حزب‌الله است نسبت به برگزاری بازی تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی در شب تاسوعا هشدار داد و از وزارت ورزش به شدت انتقاد کرد. این اتفاق در حالی رخ داده است که فدراسیون فوتبال نامه‌نگاری‌های فراوانی با فیفا انجام داد تا بلکه تاریخ برگزاری این بازی عوض شود اما فیفا به خاطر لزوم برگزاری همزمان بازی‌ها با هر گونه تغییری مخالفت کرد. متن خبر یالثارات را بخوانید:
 
«برگزاری مسابقه فوتبال در شب شهادت امام جواد علیه السلام با آن حواشی اسفبار، بار دیگر بر طبل بی‌تدبیری وزارتخانه ورزش و جوانان دولت تدبیر و امید، کوبید و طرفه آنکه بنابرآن است تا، مسابقه بعدی در شب شهادت سید و سالار شهیدان،اباعبدالله الحسین، برگزار شود.
وقتی مجری شناخته شده برنامه ورزشی صداوسیما با تغافل آتش بیار و مکمّل بی تدبیری شرم‌آور وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال شود و پیشاپیش از تماشاچیان بخواهد با پیراهن سفید به استادیوم بیایند، دیگر از جشن و پایکوبی و شور وشادی تماشاچیان جوزده و غافل چه انتظاری است! آنچه انجام گرفت دقیقاً خلاف در فرهنگ اسلامی ایرانی ماست که اساساً مظلوم‌نوازی و همدردی با فرزندان آن مظلوم رسم اخلاقی و مرامی بوده باشد. به ویژه آنکه فرزند آن امام مظلوم شهید، امام حاضر عصرما حضرت بقیه الله باشد که تمام هویت انقلاب و امنیت کنونی کشور را مرهون دعا و عنایت های آن حضرت بوده‌ایم! مگر جوانان ملت ما همان بر سر و سینه زنان در مصیبت فرزند رسول الله نیستند که در زیارت عاشورا، به شادی کنان در مصیبت شهادت سیدالشهداء لعن و نفرین می‌فرستند؟!
خدا نیاورد روزی را که به دلیل بی عرضگی و مسئولیت ناشناسی متولیان امور، ما در صف دودمان خبیث و کثیف بنی امیه قرار گیریم، هم آنان که روزشهادت امامان آل رسول الله را روز جشن و مبارکی خود قرار داده بودند که در عصر ما نیز داعشیان تکفیری فرزندان معنوی همان شجره خبیثه‌اند که هنرشان قتل عام زن و کودک و وحشیگری‌های کم سابقه در تاریخ است. کجا رفتند کارگزاران دولتی که وظیفه شرعی و قانونی‌شان، رشد معنوی مردم است. آیا تا به حال اندیشیده‌اند مواجب و حقوقی که از کیسه ملت مستضعف می‌گیرند ممکن است بنیان آن‌ها را به باد فنا دهد و درمیزان عدالت الهی، دزدانی خیانتکار به حقوق خلق مستضعف به شمار آیند!

و بالاخره باید هشدار داد، نجابت و صبر مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت حدّی دارد بیش از این حیثیت دینی و ولایی مردم را بازیچه خام اندیشی و بی‌تدبیری نکنند که ندامت و پشیمانی فردا بیهوده است و دست خشم و کیفر الهی چه بسا مجلس جشن و پایکوبی در شب عاشورا را محفل ماتم عزا کند. وسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون»

کد خبر:9402
  ۱۸  
آی اسپورت
2016-09-10 12:42:22
نظر دهید

۱۸ نظر
الله اکبرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
مجری شناخته شده برنامه ورزشی صداوسیما با تغافل آتش بیار و مکمّل بی تدبیری شرم‌آور وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال شود و پیشاپیش از تماشاچیان بخواهد با پیراهن سفید به استادیوم بیایند، دیگر از جشن و پایکوبی و شور وشادی تماشاچیان جوزده و غافل چه انتظاری است
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
هر چی میکشیم از همین مراسمات و سنت های صفوی میکشیم! امام حسین امر به معروف و نهی از منکر رو در مبارزه با حکومت فاسد میدید این آشغالا تو اسید پاشیدن به دختر بی گناه
۱
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
خداوند شفای عاجل عنایت فرماید...آمین
۱
سامان
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
حداقل ساعت بازی رو که میشد یه کاریش کرد. مثلا ساعت 15 برگزار بشه، نه ساعت 20...
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۷
داعش وطنی اند اینها.یک مشت تندروی مذهبی نادان .خدا هدایت کند اینها دیوانگان را
۳
M
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
شما نبین.
۲
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
مردم عقلشون میکشه که تو ورزشگاه چطور باشن شما عقل کل نشو یا (اسمش چی بود) عقلتو بکار بنداز این چه جریانه جهانی و کلیه دسته دولت یا وزاتخونه نیست. عقب مونده. امام حسین تو قلبه مردمه. اصلا این مثلا نشریه که قرار بود بسته شه چی شد؟ به کجا وصله
۱
عباس
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
:)))))))))))))))) اینا کین دیگه؟
برزو
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
این نشریه ی یالثارات به کیهان و 9دی گفته زکی!!!
شاهین
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
این همون نشریه ای هست که به هنرمندان گفته بود دیوث!
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
به نظر من بهتره جام جهانی را تحریم کنیم تا مشت محکمی بزنیم تو دهن خودمون خخخخخخ
بابا بیخه خیال
دیگه خدا و پیغمبر هم کم میارن جلو اینا خخخ
یا مثالات!!!!!!!
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۰۴
انسان امروز،با دیدن رفتار و افکار این خشک مغزها(به جای عبارت خشک مغز از واژه ...مغز استفاده شود )نیازی به مرور تاریخ، در مورد خوارج یا کمی نزدیکتر،تفکرات استالینی یا هیتلری ندارد.خوک خوک است،در طویله القاعده و طالبان رشد کرده باشد یا طویله ای شبیه ان،مهم نیست.مهم نسخ و آسیب رسان بودن آنهاست که خدا را شکر در هر زمینه،پارس میکنند و پاچه میگیرند.رسانه دارند و کاهنان معبد امون هم استخوان و علف انها را تامین میکنند هوای نجس ها را دارند!!!!!!
۱
امیر
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
یه بازی فوتبال می خواد بر گزار بشه جشن و پایکوبی چیه هر کی دلش خواست میره ورزشگاه هرکی هم هرجور که دلش خواست خوشحالی می کنه ... این یعنی چی که مردم و کنترل می کنید مردم خودشون شعور دارن فهم دارن لازم ندارن شما واسشون دل بسوزونید
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۶
بابا به خدا همون جمعیتی که اون روز میرن استادیوم‏‏ از همونجا مستقیم میرن هیات. چرا همه چی رو با هم قاطی می کنن اینا؟ عزاداری چه ربطی داره به فوتبال؟ هوادارای فوتبال و بنی امیه؟ آخه نامسملون!‌ این چه مقایسه ایه؟بنی امیه از کشته شدن اهل بیت خوشحال بودن. اما هوادارا اگه خوشحال باشن اون روز به خاطر پیروزی و سربلندی بزرگ ترین کشور شیعه دنیاست. اینم نمی فهمید ینی؟
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
ازاین انتقادها که بوی سیاسی بازی داره واقعا حالم بهم میخوره فقط میتونم بگم جناب نویسنده متن اگه توهم از پیروزی کشورت در هر زمان که باشه خوشحال نباشی خاینی .
مکتب انسان ساز شاهین
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
قبلنم گفتم ترس فدراسیون از این بازی بخاطر این لمپن های وطنی است اما دوستی گفت نه! منتظر لجن پراکنی و حمله های دیگر دلواپسان اختلاس گر برای حمله به دولت روحانی باشید!
جلیلی
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۳۹
چه خوبه شبه مسابقه همه لباس سفید بپوشن با یه شال سیاه به احترام اقامون تا افرادی مانند نویسنده زر الکی نزنند .عاشقان امام قبلاعاشقان ایران بوده وهستند
محسن
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
اینجوری که اینا دارن پیش میرن ایشالله از چند سال دیگه شروع میکنن به زنده گور کردن دخترا
عقب مونده های وحشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر