فهرست

پیش بازی تراکتورسازی- پرسپولیس/ جنگ بهترین ها

شنبه، 20 شهریور، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی، تبریز، ساعت 17:15

داور: اشکان خورشیدی، کمک ها: سعید علی نژادیان و حسن ظهیری
 
آی‌اسپورت- دوئل تیمهای اول و دوم جدول برای ادامه صدرنشینی یا رسیدن به صدر. پرسپولیس 10 امتیازی در صدر قرار دارد و تراکتورسازی با 8 امتیاز تیم دوم است.

1/ دوئل بهترین مربیان ایرانی و خارجی این فصل. برانکو از هر بازی به طور متوسط 9/1 امتیاز گرفته و این معدل برای قلعه نویی 88/1 امتیاز است. این دو نفر در جدول رده بندی مربیان این فصل لیگ برتر هم اول و دوم هستند.

2/ دوئل محمد نوری و محسن بنگر با پیراهن تراکتورسازی برابر پرسپولیس. نوری برای پرسپولیسی شدن به ایران برگشت ولی برانکو هرگز به او روی خوش نشان نداد. بنگر هم در ابتدای فصل در لیست مازاد قرار گرفت.

3/ پرسپولیس یکی از 3 تیم بدون باخت فصل است.

4/ تراکتورسازی یکی از 3 تیم بدون باخت فصل است.

5/ تراکتورسازی با زدن 7 گل صاحب بهترین خط حمله فصل است.

6/ پرسپولیس با خوردن یک گل بهترین خط دفاع فصل را دارد.

7/ تراکتورسازی با زدن 5 گل در 2 بازی صاحب بهترین خط حمله جدول میزبانان فصل است.

8/ پرسپولیس تنها تیم فصل است که صد درصد مهمانی هایش را برده است شامل یک بازی در همین تبریز برابر گسترش و دیگری در تهران از سایپا.

9/ تراکتورسازی بهترین میزبان فصل است با گرفتن 4 امتیاز از دو بازی.

10/ پرسپولیس بهترین مهمان فصل است با گرفتن 6 امتیاز از دو بازی.

11/ دروازه پرسپولیس در هیچیک از بازیهای بیرون خانه اش باز نشده است.

12/ پرسپولیس بیرون خانه هیچ باختی ندارد.

13/ پرسپولیس در 6 بازی اخیرش هیچ شکستی نداشته و در 28 بازی آخرش فقط به نفت منصوریان باخته است.

14/ این دو تیم 16 بار در تاریخ لیگ برتر به مصاف هم رفته اند. پرسپولیس 6 بار برنده شده و سهم تراکتورسازی 8 پیروزی است. تنها 2 بازی دو تیم مساوی شده است شامل دوئل آخر.

15/ در تبریز، تراکتورسازی 5 بار برنده شده و پرسپولیس تنها یک بار که مربوط است به آخرین دوئل دو تیم در این شهر. یک بازی هم مساوی شده است.

16/ محسن بنگر، بازیکن فعلی تراکتورسازی سابقه گلزنی به این تیم با پیراهن پرسپولیس را دارد.

17/ از جمع فعلی بازیکنان تراکتورسازی، جاسم کرار و فرزاد حاتمی و محمد ابراهیمی و ادینیو سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارند.

18/ عباس کارگر، کیان طهماسبی، اسماعیل هلالی، علی باغمیشه، یونس باهنر، کریم باقری، ناصر فرشباف، مهدی تارتار، کوروش برمک، عارف محمدوند، محمد نصرتی، علی علیزاده، علی کریمی، جواد کاظمیان، مهدی سیدصالحی، نبی الله باقری ها، میثم بائو، علی کریمی، کریم انصاری فرد، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی، مهرداد پولادی، عباس آقایی و فرهاد خیرخواه و حالا محسن بنگر و محمد نوری و فرشاد احمدزاده جزو بازیکنانی هستند که سابقه بازی در پرسپولیس و تراکتورسازی را دارند.

19/ فرشاد احمدزاده با گرفتن کارت زرد، دربی را از دست می دهد.

20/ قلعه نویی روی نیمکت استقلال به پرسپولیس برانکو در آزادی باخته است. قلعه نویی روی نیمکت تراکتورسازی هم برابر پرسپولیس برانکو در آزادی برنده نشده و یک بر یک مساوی کرده است.
 

 
     
آی اسپورت
2016-09-10 14:02:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر