فهرست
تعویض‌ طلایی امیرپاشا/ کرار پاس‌گل، شریفی گل
تعویض‌ طلایی امیرپاشا/ کرار پاس‌گل، شریفی گل

تعویض‌ طلایی امیرپاشا/ کرار پاس‌گل، شریفی گل

آی‌اسپورت- تراکتورسازی روز اول نیم فصل دوم، با غیبت بعضی از بازیکنان اصلی‌اش چندان شرایط خوبی نداشت و اگر درخشش اخباری نبود، شاید حتی در همان نیمه اول برابر استقلال خوزستان شکست می‌خورد. اما تصمیم‌های فوق‌العاده امیر قلعه‌نویی، نه تنها تیم تبریزی را از باخت نجات داد، که به جای یک امتیاز، سه امتیاز بازی را برای تراکتور به دست آورد. در حالی که بازی در نیمه دوم تقریبا پایاپای پیش می‌رفت سرمربی تراکتور از معدود انتخاب‌هایش روی نیمکت نهایت استفاده را برد تا سرخ‌پوشان تبریز همچنان نفس به نفس سرخ‌پوشان تهران در صدر حضور داشته باشند.

قلعه‌نویی دقیقه 53 کرار جاسم را به جای احمد نورالهی که هنوز با روند تیمی هماهنگ نشده بود، وارد زمین کرد. اتفاقی که باعث شد هافبک‌های اهوازی کمی عقب‌تر بایستند و از شدت فشار روی دروازه تراکتور کاسته شود. در حالی که 10 دقیقه به پایان بازی مانده بود و تماشاگران منتظر ثبت یک بازی بدون گل بودند، قلعه‌‌نویی مهدی شریفی را به جای فرزاد حاتمی وارد زمین کرد تا گره از کار خط حمله تیمش باز کند. فقط 6 دقیقه نیاز بود تا شریفی جواب اعتماد امیرپاشا را بدهد. دقیقه 86 جاسم کرار با فرستادن پاس گل برای شریفی، باعث شد تا مهاجم جوان تبریزی‌ها در دومین بازی متوالی برای تراکتور در لیگ برتر گلزنی کند. گلی که مثل بازی با نفت تهران، با سه امتیاز بازی برای تبریزی‌ها همراه بود.

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-01-12 22:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سید مظفر
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۴۴
صرف نظر از هوش استثنایی ایرانی که امیرخان هم سمبل اون هستش بازیکنان امیرخان با کاریزمایی که داره غالبا با یک انگیزه خاصی کار می کنند برای ایشون و البته امیرخان اعتماد به نفس بازیکن را به حد فوق العاده ایده آل میرسونه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر