فهرست
برای بختیار رحمانی/ سیاه، سفید، خاکستری
برای بختیار رحمانی/ سیاه، سفید، خاکستری

برای بختیار رحمانی/ سیاه، سفید، خاکستری

آی اسپورت- فرض محال؛ اگر برای فوتبالیست ها دادگاهی وجود داشت که درباره عملکردشان از آنها سوال می کرد، به نظرتان امروز بختیار رحمانی چه پاسخی داشت؟ پر سر و صدا ترین انتقال باشگاه استقلال که با حمایت مدیران و کادرفنی، روی دست هواداران گلباران شد در مقابل احساس مردم، بچه های کوچکی که تصویرش را به اشتراک گذاشتند و هواداران روی سکو چه دارد که بگوید؟

فاجعه٬ نارس ترین واژه برای توصیف عملکرد کسی است که شماره هفت را پوشید و چندی بعد ثابت کرد شماره واقعی اش «صفر» بوده و رکب خورده این وسط ما هستیم که دل می بندیم به فوتبالیستی که تا دم دمای صبح دلش راضی نمی شود دست از سر اینستاگرام بر دارد.

برای بختیار که امروز در مواجه با مشکلات خود ساخته اش دست ها را به نشانه تسلیم بالا برده چه بنویسیم؟ برای فوتبالیستی که هیولای تهران بلعیده اش چه نسخه ای بنویسیم؟ ستاره ای که کی‌روش به خاطرش با سازمان نظام وظیفه در افتاد، حالا همه خوشبختی را در تفریح شبانه و گردش با دوستانش می‌بیند و برای او چقدر این خوش گذرانی ها گران تمام می شود وقتی جام جهانی روسیه را از خانه تماشا کند.

نیم فصل گذشت اما بازی نکردن در دربی، نیمکت نشینی و دنیای سیاه این روزها هیچکدام تلنگر خوبی برای بختیار نبود و امروز هم که به درب خروجی باشگاه نزدیک شده به جای پاسخ مناسب، رضایتنامه می خواهد و صورت مساله را پاک می کند تا یادمان بماند سقف کوتاهش چقدر زود مانع پیشرفتش شد.

تماشاگران اما از بختیار رحمانی هیچ خاطره روشنی نخواهند داشت، فوتبالیستی که اگر به اندازه ژست گرفتن برابر عکاس ها در زمین فوتبال هم خوب بود، حالا جای این همه تصویر سیاه از عملکرد ضعیفش، رنگ دانه های شادی و شعف به استقلال منصوریان اضافه می کرد. خداحافظ آقای رحمانی - اینجا دل هیچکس برایت تنگ نمی شود.

۲۱ ۱۲  
آی اسپورت
2017-01-15 10:05:00
نظر دهید

۱۲ نظر
آرش
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
اون در رو هم پشت سرت ببند سوز میاد
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
اقاي علي مهريزي يادداشتهاتون فوق العادست.
كوتاه، ساده و جوري كه كاملاً حق مطلبو ادا ميكنه.
دوستون دارم كه استقلالي هستين.
در مورد لنگپوليس هم نمينويسيد و اينو به بقيه دوستان لنگي واگزار ميكنيد.
بهتره اقاي عباسي و ختنم كنگراني و ... يادداشتهاي استقلالي رو به امثال شما واگزار كنند و واسه استقلال حاشيه درست نكنند
۳
منتقد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۵۸
برزو 125 :))))
قباد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
اتفاقن برعکس، دل ما براش تنگ میشه چون افتاب پرست نبود و بدون ناز کردن قرارداد بست، عملکرد قبلیش تو تراکتور و فولاد نشون داد بازیکن فوق العادیه بهمین خاطره قلعه نویی الانم میخوادش، مشکل از منصوریان و خرمگاهه ک تیشه به ریشه استقلال زدن
ammiirrr
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
قلعه میخادش؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ
عمراً دیگه جرات کنه پاشو بزار تو تبریز
۷
آنتی قباد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۳۸
مرد حساب 1 میلیارد و 700 بهش دادن میخواست نازم بکنه؟! بچه مذلف به اذعان همه کارشناسا تو تراکتور و فولاد یک بازیکن معمولی بیش نبوده. بنده خدا, علیمنصور دولا پهنا کرده تو پاچتون هنوز گرمی متوجه نیستی, چند بازیکن داغون رو خودش الکی بزرگ کرد و به خوردتون داد. الانم که وضع استقلال این شده که با الطاف داوری باید مساوی کنه یا ببره...
pooyan
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
نکنه داستان شهران این بوده؟؟؟؟
۱
هادی
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
درسته ما تراختور باند و مافیا و کثیف کاری نداریم...
اما خدایی داریم که ...
بختیار چوب خیانتش به تراختور رو میخوره
تو طول سالیان بازیکنایی که با خیانت از تراختور جدا شدن رو بررسی کنید نتیجه جالبی بدست میاد...
ضمنا اگه قلعه نوعی این بازیکن رو میخواد خودش هم باید یک تیم دیگه و لاغیر
۵ ۱
برزو
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
اقا چه خيانتي؟
از اون اشتباهش تو جام حذفي گفتي اما از بازي خوبش تو بازي برگشت ليگ با استقلال كه تراكتور برد و قهرماني استقلال پريد چرا چيزي نميگي؟
تازه اگه كسي رو به بهانه ي سربازي دو سال گروگان ميگرفتن حق داشت گل به خودي بزنه چرا شماها اينقدر متوهم شديد؟
اگه دوتا ازين بازيكنا رفته بودن ملوان، سقوط نميكرد
دو سال پيش شما ، پارسالم لنگي ها
بار كج به منزل نميرسه. شما بگرديد ببينيد تيم خودتون چه اجحاف هايي در حق بقيه كرده كه تا لب چشمه ميره و تشنه برميگرده
۲
تاجی با تعصب
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
عااالی نوشتی آقا خیلی خوب نوشتی باریکلا به این قلم.
۲
رامین
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
آقای بختیار ,حالا فهمیدی چوب خدا صدا نداره؟ حالا فهمیدی دنیا دار مکافاته و اعمال آدم دیر یا زود به خودش برمی گرده ؟ من طرفدار استقلالم , ولی وجدان دارم ؛ کم کاری هات توی تراکتور که یادت نرفته ؟ شب بازی حساس جام حدفی با تراکتور و قول و قرار با سید مهدی رحمتی کار حرفه ای بود؟ کم کاری که تو اون بازی کردی خیلی واضح بود و بعد هم گفتی فدای سرم , باور کن همون به موقع به تمام دوستان استقلالی ام گفتم این بازیکن به درد ما هم نخواهد خورد. بازیکنی که به تیمش تعهد نداشته باشه و خودشو به بی خیالی بزنه به درد هیچ تیمی نمی خوره . امیدوارم در ادامه مسیر ورزشیت تصمیمات درست بگیری تا بعدا خودت هم عذاب وجدان نداشته باشی.مردم به همه چیز آگاه هستن. موفق باشی.
هرکول
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۵۱
قربون ادم چیز فهم آفرین بامرام
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر