فهرست

شما بنویسید: منچسترسیتی با شکست یونایتد قهرمان می‌شود؟

آی اسپورت - حضور مورینیو در منچستریونایتد هم نتوانست به ناکامی این تیم مقابل سیتی در اولدترافورد پایان دهد و سیتی و گواردیولا، چهارمین برد پیاپی فصل را با گل‌های دی‌بروین و ایهیناچو کسب کرد. تیم گواردیولا در نیمه اول نمایش خوبی داشت و می‌توانست با نتیجه بهتری به رختکن برود. نیمه دوم، بازی تا حد زیادی افت کرد اما در نهایت، سیتی با حفظ نتیجه توانست دست پر اولدترافورد را ترک کند.

تا قبل از بازی فردای چلسی، منچسترسیتی تنها تیم لیگ برتر است که توانسته هر 4 بازی ابتدایی را با برد تمام کند. آن‌ها در بازی رو در رو، منچستریونایتد رقیب اصلی‌شان در راه قهرمانی را هم شکست دادند تا مسیرشان برای قهرمانی هموارتر شود.

به نظر شما، منچسترسیتی با شکست منچستریونایتد، قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟ یا هنوز فاصله زیادی تا پایان فصل مانده و تیم مورینیو، یا چلسی کونته و لیورپول کلوپ می‌توانند سرنوشت لیگ را عوض کنند؟کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-10 17:43:22
نظر دهید

۳ نظر
برزو
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
فک نمیکردم گواردیولایی که هیچ تجربه ای تو لیگ برتر نداشته بتونه مورینیو که چند ساله داره تو لیگ برتر مربیگری میکنه شکست بده. والا هم از نظر شکل بازی و هم از نظر امار و ارقام تیم های پپ گواردیولا فوق العادست اما به نظر من چلسی کونته رو اصلا نباید دست کم گرفت خصوصا به این خاطر که در لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا حضور ندارن. مجموعا با برگشتن اگوئرو و هماهنگ تر شدن ستاره های سیتی با فلسفه ی پپ هیچ تیمی حریف سیتیزن ها نخواهد شد اما منتظرم ببینم چلسی کونته در بازی با تیمهای منچستر چه جوری عمل میکنه. همه ی توجهات معطوف به شهر منچستره اما احتمال میدم چلسی با کونته به صورت چراغ خاموش و بدون جنجال و هیاهو قهرمانی این فصل لیگ برتر رو از آن خودشون بکنند.
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۲:۱۱
کعلومه که نه..یونایتد هنوزم شانسه اوله
بهزاد
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۴۲
شما بنویسید: منچسترسیتی با شکست یونایتد قهرمان می‌شود؟
معلوم نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر