فهرست

تراکتورسازی صفر- صفر پرسپولیس‎‎؛ تساوی پرحاشیه

آی اسپورت- بازی پرسپولیس وتراکتور همان‌طور که پیش بینی می شد با حاشیه‌های زیاد برگزار شد. حاشیه‌هایی که بعد از مشخص شدن محل برگزاری بازی پرسپولیس قابل حدس بود. کیفیت زمین چمن نامناسب، مصدوم شدن دروازه‌بان پرسپولیس، فروریختن نیمکت این تیم و ترک ورزشگاه توسط هواداران. همه ‌این‌ها باعث شد تا کیفیت بازی تحت تاثیر قرار بگیرد. در نهایت هم به نظر می‌رسد تیم برانکو از تساوی در بازی قبل از دربی و با این شرایط راضی بود.
داور : خورشیدی، کمک ها: سعید علی نژادیان، حسین ظهیری
هفته پنجم لیگ برتر، ساعت 17:15
استادیوم: اختصاصی تراکتورسازی ، تعداد تماشاگر: 5 هزار نفر
 اخطار:محمد نوری(26)، هادی محمدی(34)، سینا عشوری(81)  از تراکتورسازی؛
 کمال کامیابی نیا(84) از پرسپولیس
ترکیب تراکتورسازی
محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری(دقیقه 55- سینا عشوری)، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی(دقیقه 46- فرزاد حاتمی) و لوسیانو ادینیو
سرمربی: امیر قلعه نویی
ترکیب پرسپولیس
علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی(دقیقه 86- پولیانسکی) و علی علیپور(دقیقه 69- احمد نوراللهی)
سرمربی: برانکو ایوانکویچ
 شرح نیمه اول:
تراکتورسازی بازی را در نیمه اول هجومی آغاز کرد. قرمزپوشان تبریزی در 15 دقیقه ابتدایی بازی موقعیتهایی داشتند که در یک صحنه ضربه محمد ابراهیمی با برخورد به تیرک دروازه راهی به دروازه نیافت. البته پرسپولیس نیز در دقایق اولیه بازی موقعیت خوبی را با حرکت طارمی به دست آورد که ضربه این بازیکن با دخالت شفیعی به کرنر رفت. بعد از گذشت 15 دقیقه ابتدایی این بازی، دیدار سرخهای تهران و تبریز در ادامه اما آرامتر پیگیری شد و بازیکنان بیشتر در میانه میدان بازی را پیگیری کردند اما در 5 دقیقه پایانی این نیمه مجددا تیمها احتیاط را کنار گذاشتند و فرصتهای خوبی را خلق کردند اما این فرصتها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسد.
 دقایق حساس:
 
دقیقه 1: پاس خوب کیانی در دقیقه 1 به سروش رفیعی رسید و سروش رفیعی بعد از یک سر توپ اقدام به ارسال پاس عرضی کرد اما پاس عرضی این بازیکن به بازیکنان پرسپولیس رسید تا اولین موقعیت این بازی شکل نگیرد.
دقیقه 5: اولین فرصت برای پرسپولیس نصیب مهدی طارمی شد. طارمی در حالیکه دروازه بان تراکتورسازی را جا گذاشته بود با تکل خالد شفیعی نتوانست گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند تا یک کرنر حاصل این صحنه باشد.
دقیقه8: سانتر خوب یاران تراکتورسازی را ایران پوریان با یک ضربه سر به کرار سپرد اما ضربه کرار را بیرانوند به زیبایی جمع کرد.
دقیقه 13: سانتر سروش رفیعی در سمت چپ به محمد ابراهیمی رسید اما ضربه سر ضرب این بازیکن با پای راست به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را بازیکنان پرسپولیس دور کردند.
دقیقه 15: سانتر ایران پوریان از سمت راست در وضعیتی که کرار انتظار نداشت به او رسید تا هافبک عراقی تراکتورسازی با ضربه ای نا امید کننده توپ را به بیرون بزند.
 دقیقه 27: حرکت رو به جلو فرشاد احمدزاده با تکل محمد نوری متوقف شد تا نوری اولین بازیکن اخطاری این دیدار باشد.
دقیقه 28: باز هم انفرادی با سرعت و تکنیک انفرادی خود دو بازیکن تراکتورسازی را جا گذاشت اما پاس او در محوطه جریمه را اخباری جمع کرد تا بازیکنان پرسپولیس در این صحنه ناکام باشند.
دقیقه 34: ضربه سر خالد شفیعی بالاتر از مدافعان پرسپولیس روی سانتر خوب سعید آقایی را بیرانوند مهار کرد تا تراکتور سازان همچنان در به ثمر رساندن گل اول ناکام باشند.
دقیقه35: هادی محمدی از شروع مجدد بازی توسط بیرانوند ممانعت کرد تا داور دیدار با کارت زرد او را جریمه کند.
دقیقه 43: فرشاد احمد زاده در سمت راست زمین صاحب توپ شد که حرکت او در عرض با ضربه پا چپ این بازیکن همراه شد اما محمدرضا اخباری این توپ را دفع کرد.
دقیقه44: تنها یک دقیقه بعد احمدزاده در موقعیتی مشابه قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندک به اوت رفت تا دو ضربه این بازیکن از راه دور راهی به دروازه پیدا نکند.
دقیقه 45+1: یک ضربه ایستگاهی برای تراکتورسازی روی حرکت خوب کرار به دست آمد که ضربه زیبای سروش رفیعی با فاصله اندکی به بیرون رفت.
دقیقه 54: سانتر عالیشاه روی یک ضربه ایستگاهی بعد از کش و قوس در برابر سید جلال حسینی فرود آمد اما مدافع پرسپولیس نتوانست دروازه تراکتور را باز کند و ضربه او به کنار دروازه رفت.
دقیقه 56: سانتر سروش رفیعی باز هم روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر هادی محمدی همراه شد اما ضربه مدافع تراکتورسازی بعد از برخورد با مدافع پرسپولیس با فاصله اندکی تبدیل به کرنر شد.
دقیقه 70: حرکت عالی سروش رفیعی و پاس او با اشتباه جلال حسینی همراه شد تا توپ در شش قدم در محوطه جریمه پرسپولیس در برابر سینا عشوری قرار بگیرد اما ضربه عشوری را بیرانوند با عکس العملی زیبا دفع کرد.
دقیقه 78: محمد ایران پوریان از سمت راست حرکت کرد و وارد محوطه جریمه شد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند در ادامه عملکرد خوب خود به خوبی مهار کرد.
کدخبر:9403
  ۶  
آی اسپورت
2016-09-10 18:17:42
نظر دهید

۶ نظر
ورازگاهی
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
جالب ترین نکته این مسابقه آنجایی بود که مسئولین پخش تلویزیونی، بخاطر فحاشی و توهین جمعی و یکصدای تماشاگران بارها ناچار به قطع صدای ورزشگاه و گزارشگر بازی شدند. اما جناب گزارشگر هر بار که صداش در می آمد با تعریف از آرامش در سکوها، خبر از پخش گل و شیرینی در ورزشگاه می داد.
من که فردا میرم واسه چکاپ چشم و گوشم. شمارو نمیدونم...
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
چرا هر جا این لنگی های بی شرف هستن حاشیه هم همونجاست؟؟؟؟ داور هم که دمش گرم.. تراختور رو فدای دربی تهران کرد
-
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۴۶
لنگ شانس آورد....وقتی برنامه ریزی میکنن که استقلال تو گرمای سوزان بره اهواز ولنگ بره تبریز...برعکس تو سرما استقلال بره تبریز ولنگ تو تهران تو برگشت...دیگه وزیر که نمیتونه بیاد وسط زمین گل هم براتون بزنه...آه چهل میلیون هوادار لنگ را میگیره...حالا ببین کی گفتم
امید
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
متأسفانه چوب مصدومیت امیری و نداشتن یک تعویض کارآمد در خط حمله را خوردیم و همچنین جو ناامن ورزشگاه که باعث شد پرسپولیس دنبال تساوی باشه. ولی به هرحال در شروع دوباره لیگ و قبل از دربی این تک امتیاز هم غنیمت بود. عالیشاه هم بازیکن همیشگی نبود و به نظر میرسید با مصدومیت داره بازی میکنه
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۳۲
جالبه بعد از بازی تیم ملی هم گوچی و هم انصاری فر و هم جهانبخش واسه باشگاهشون گل زدند. اونوقت یه عده نتیجه نگرفتن پرسپولیس رو به تیم ملی ربط میدن!!!!
و جالبه که بازیکنهایی که اروپا بازی میکنن مصافت بیشتری را باید از چین تا اروپا طی میکردن.
پس بهانه نیارین بابا
تیم ریده تقصیره برانکو هست نه تیم ملی
امیر تبریز اوغلی
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
#من_خرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر