فهرست
زارع: اسکوچیچ چه گناهی کرده بود که باید می رفت؟/ آقایان ملوان را در مسیر نابودی قرار داده اند
زارع: اسکوچیچ چه گناهی کرده بود که باید می رفت؟/ آقایان ملوان را در مسیر نابودی قرار داده اند

زارع: اسکوچیچ چه گناهی کرده بود که باید می رفت؟/ آقایان ملوان را در مسیر نابودی قرار داده اند

آی اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال ملوان از شرایط این تیم بسیار ناراضی است.

مازیار زارع از جمله بازیکنانی است که یا صحبتی انجام نمی دهد و یا وقتی حرفی می زند، با صراحت لهجه حرفهایش را عنوان می کند. او نگران آینده ملوان است و معتقد است رفتن اسکوچیچ به ضرر این تیم تمام خواهد شد. مازیار در این خصوص می گوید: «من اصلا نمی توانم تصمیم مدیران باشگاه را درک کنم. اسکوچیچ نتایج خیلی خوبی گرفت و اقداماتی انجام داد که قطعا در آینده حسرت نبودنش را می خوریم. آقایان باید اسکوچیچ را نگه می داشتند.»

عصبانیت زارع به همین جا ختم نمی شود: «آقایان پول بازیکنان را نداده اند و حالا می آید حرف از مربی جدید می زنند. من نمی دانم این تصمیمات روی چه حسابی گرفته می شود. اینها که می گویند پول نداریم چطور مربی جدید انتخاب می کنند و مذاکره می کنند. متاسفانه اتفاقاتی که در انزلی رخ می دهد، اصلا جالب نیست. آقایان ملوان را در مسیر نابودی قرار داده اند و می خواهم بگویم متاسفم که این برخورد را با اسکوچیچ کردند. اگر دنبال موفقیت بودند باید اسکوچیچ را نگه می داشتند.»

کاپیتان ملوان درباره شایعه انتخاب ایراندوست و پورغلامی تاکید می کند: «من فقط امیدوارم شرایط درست شود که فکر می کنم امید بیهوده ای است. وقتی با اسکوچیچ آنطور رفتار می کنند، مشخص است که می خواهند به عقب برگردند. تیم با اسکوچیچ خوب نتیجه گرفت، در حالیکه کمترین امکانات را داشت، حالا او را بدون هیچ دلیلی کنار گذاشتند و می خواهند بروند مثل گذشته دنبال مربیانی که کارنامه شان مشخص است.»

زارع حرفهایش را اینطور به پایان برد: «شاید بهتر بود نتایج خوبی نمی گرفتیم. تیم بهترین نتایج چند سال اخیر را گرفته اما آقایان برخوردشان این است. گناه ما چیست نمی دانم. فقط باید بگویم که بازیکنان تا آخرین لحظه می ایستند تا پولشان را بگیرند. شک نکنید هیچ کس برای دریافت پولش کوتاه نمی آید. شرایط هیچ کس برای فصل آینده مشخص نیست و شاید خیلی از بازیکنان از ملوان بروند. خود من هم هنوز تصمیمی نگرفته ام.»

     
آی اسپورت
2014-04-20 12:29:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر