فهرست

سپاهان یک- یک پیکان‎؛ جلالی همچنان نمی‌برد

آی اسپورت- سپاهان در حالی به مصاف تیم پیکان جلالی آمد که در دو هفته گذشته یک باخت و یک برد کسب کرده بودند. در سوی مقابل مجید جلالی و شاگردانش در هفته‌های ابتدایی نتیجه‌های خوبی را کسب نکرده‌اند و در رتبه چهاردهم جدول قرار گرفته‌اند. تیم پیکان با کسب یک امتیاز برابر استقلال تهران به تعطیلات رفت و تیم سپاهان هم در آبادان دومین باخت خود را با نتیجه 1 بر صفر مقابل نفت آبادان تجربه کرد. دو تیم در این دیدار هم به تساوی رضایت دادند.
هفته پنجم لیگ شانزدهم، جمعه 20/06/95، ساعت 17:30، ورزشگاه فولادشهر
حسین زرگر – آرمان اسعدی – محمدرضا مدیرروستا – روح اله شریفی – ناظر: حیدر شکور
اخطار:سیامک نعمتی و ماهان رحمانی از پیکان
میلاد سرلک از سپاهان
 ترکیب تیم سپاهان:
لی اولیویرا، موسی کولیبالی، شجاع خلیل‌زاده، علی هلیچی(75 محرم نویدکیا)، احسان حاج صفی، رسول نویدکیا، میلاد سرلک، جلال علی محمدی، مهرداد محمدی، حسین فاضلی(62 حسین پاپی) و پدرو هنریکه(56 آرمین سهرابیان).
سرمربی: عبدا... ویسی
 ترکیب تیم پیکان:
رحمان احمدی، سیاوش یزدانی، امیر حسین صادقی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی، صادق بارانی، سیامک نعمتی(75 علی حمودی)، ابراهیمی (88 بهادر عبدی)، مرتضی آقاخان(69سجاد آشوری) و گادوین منشا.
سرمربی: مجید جلالی
 شرح گل‌ها:
در دقیقه 18 پاس بیرون پای محمد صادق بارانی در پشت خط دفاعی به سیامک نعمتی رسید که از تله آفساید فرار کرده بود و این بازیکن با ضربه‌‌ای تمام کننده توپ را به گل تبدیل کرد.
دقیقه 67 در سمت چپ خط حمله سپاهان توپ به حسین پاپی رسید و این بازیکن با یک ضربه تماشایی و از پشت مخوطه جریمه توپ را به زاویه مخالف دروازه رحمان احمدی فرستاد تا سپاهان بازی را در خانه به تساوی بکشد.
 
شرح نیمه اول:
دو تیم بازی را محتاطانه آغاز کردند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نشد و بیشتر شاهد پاس‌های بلند بودیم. در ادامه تیم پیکان روی پاس زیبای بارانی موفق شد سیامک نعمتی را در موقعیت تک به تک با اولیویرا قرار دهد و این بازیکن هم با یک ضربه خوب دروازه اولیویرای نه چندان مطمئن باز کرد. در ادامه سپاهان تلاش می‌کرد تا به گل برسد اما دفاع فشرده سپاهان اجازه خلق موقعیت را به مهاجمین سپاهان نمی‌داد، حتی در یک صحنه و حرکت در عمق تیم پیکان می‌توانست گل دوم را هم به ثمر برساند که این اتفاق رخ نداد و دو تیم با همان نتیجه یک بر صفر به سود پیکان به رختکن رفتند.
 دقایق حساس:
دقیقه 17: روی کرنر ارسالی سپاهانی توپ در پشت محوطه جریمه به موسی کولیبالی رسید و این بازیکن با یک ضربه زیبای والی توپ را به سمت دروازه شلیک کرد که توپ پس از برخورد به تیرک افقی راهی بیرون شد.
دقیقه 27: ارسال رسول نویدکیا از سمت راست خط دفاعی پیکان با ضربه سر شیرجه‌ای پدرو هنریکه همراه شد که رحمان احمدی با یک واکنش دیدنی توپ را در اختیار گرفت.
دقیقه 40: پاس مورب مرتضی آقاجان بارانی را در موقعیتی خوب برای شوتزنی قرار داد که ضربه این بازیکن در حضور سه مدافع سپاهان از سمت چپ دروازه اولیویرا راهی بیرون شد.
دقیقه53: ضد حمله تیم پیکان از سمت چپ خط دفاعی سپاهان با پاس خوب ابوالفضل ابراهیمی همراه شد و بارانی توپ را به سمت دروازه شلیک کرد که واکنش خوب اولیویرا مانع از گلزنی محجدد پیکانی‌ها شد.
دقیقه56: روی کرنر ارسالی روی دروازه پیکان بازیکنان سپاهان در چند رفت و برگشت توپ را در دهانه دروازه به جلال علی محمدی رساندند و این بازیکن با یک ضربه آرام توپ را به سمت دروازه فرستاد که توپ به تیرک عمودی برخورد کرد و در برگشت بازیکنان پیکان تن به کرنر دادند.
دقیقه 62: دوباره سپاهانی ها روی یک حرکت از سمت چپ موقعیت خوبی را برای مهرداد محمدی فراهم کردند. ضربه محکم این بازیکن با واکنش عالی رحمان احمدی دروازه بان پیکان همراه شد تا باز هم سپاهانی ها در رسیدن به گل ناکام باشند.
 
در حاشیه:
* رحمان احمدی و علی حمودی، 2 بازیکن سابق سپاهان که در ابتدای فصل از سپاهان جدا شدند در ابتدای بازی به همراه ابولفضل ابراهیمی به سمت سپاهانی ها رفته و رخصت گرفتند.
* در این بازی بر خلاف بازیهای گذشته در غیاب محرم نویدکیا، احسان حاج‌صفی به جای رسول نویدکیا بازوبند را بر بازو بسته است.
* حسین فاضلی بازیکن جوان سپاهانی ها پس از پشت سرگذاشتن مصدومیت طولانی مدت برای اولین بار در ترکیب این تیم حضور دارد.
* پس از ورود محرم نویدکیا به میدان حاج صفی بازوبند کاپیتانی را در اختیار او گذاشت.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-10 18:53:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر