فهرست

نتیجه اختلاف با سازمان لیگ؛ طاهری و تهدید به استعفا

آی اسپورت - مشکلات بین باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ در چند وقت اخیر آنقدر زیاد شده که علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس تهدید به استعفا و کناره گیری از سمتش کرده است. طاهری از اقداماتی که سامانه هواداری لیگ برتر انجام داده بسیار ناراحت است و از طرف دیگر شنیده می‌شود که مسئولان سازمان لیگ قرار بوده سامانه هواداریشان را برای همه باشگاه‌ها به جز پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی فعال کند تا این سه باشگاه بتواند کماکان از سامانه هواداری خود استفاده کنند اما این وعده هایی که در جلسات داده شده در حد همان حرف و وعده باقی مانده است.
 
قول‌هایی در این خصوص به طاهری داده شده بود اما از آنجایی که این قول‌ها عملی نشده سرپرست باشگاه پرسپولیس که حدود ۱۶ ماه در این باشگاه مشغول به کار است تهدید به کناره گیری و استعفا از سمتش کرد. طاهری معتقد است که سامانه هواداری لیگ برتر موازی با سامانه هواداری باشگاه کار می‌کند و این موضوع باعث شده تا ضرر مالی متوجه پرسپولیسی‌ها شود و به دلیل ستوه آمدن از این اتفاق‌ها بحث کناره‌گیری‌اش را مطرح کرده است. این در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه باید در دیداری حساس به مصاف استقلال برود.

منبع: فارس
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-11 10:23:39
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
چهل میلیون هوادار طرفدار پرسپولیسند اگر سامانه هوادارى عاقل باشه پرسپولیس رو ول نمیکنه ضمناً بهتره مسولین محترم وزارت ورزش و فدراسیون پرسپولیس در استانه دوبى ارامش تیم و هواداران رو از بین نبرند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر