فهرست
ونگر : ویلشر برای جام جهانی آماده خواهد بود
ونگر : ویلشر برای جام جهانی آماده خواهد بود

ونگر : ویلشر برای جام جهانی آماده خواهد بود

آی اسپورت - آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال اعتقاد دارد جک ویلشر برای جام جهانی آینده در برزیل آماده خواهد شد و او را "اتفاق مثبت" جام جهانی پیش رو نامید.

ویلشر که از تاریخ 5 مارس تاکنون به دلیل شکستگی پا نتوانسته به میادین بازگردد احتمالا در دیدارهای انتهای فصل آرسنال به میدان خواهد رفت.

ونگر در گفتگو با خبرنگاران گفت:«او تازه شروع به دویدن نرم کرده است. فکر می کنم در دو یا سه هفته ی آینده به ترکیب تیم بازگردد. من با روی هاجسون صحبت کردم و به او گفته ام ویلشر برای جام جهانی آماده خواهد بود.»

با وجود رقابت بسیار سخت در خط میانی تیم ملی انگلیس ونگر اعتقاد دارد ویلشر در ترکیب تیم ملی قرار خواهد گرفت.

«فکر می کنم "روی" او را انتخاب کند و او به زمین برود. فکر نمی کنم ویلشر هیچ مشکلی برای بازی در جام جهانی داشته باشد. او می تواند اتفاق مثبت تیم ملی انگلیس در جام جهانی باشد.»

«امیدوارم هرچه سریعتر شاهد بازگشت و ثبات بازی ویلشر باشیم. ما چنین چیزی را در مورد بازیکنی مثل مسی هم دیده ایم. مصدوم شدن و دوری از میادین و سپس بازگشت دوباره به شرایط آرمانی کار ساده ای نیست.»

«جک یک بازیکن کاملا فوتبالی است. او از آن بازیکنانی است که اگر برایش از نکته ای در فوتبال صحبت کنید به خوبی آن را متوجه می شود. او قدرت درک فوتبال را به خوبی دارد.»

     
آی اسپورت
2014-04-20 12:42:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر