فهرست

استتوس: چرا سوال خبرنگار آی‌اسپورت برای منصوریان سنگین بود؟

آی اسپورت- علیرضا منصوریان در حال تحمل فشار سنگینی است. چه بسا اگر در دیدار امروز هم ناکام باشد، باید با این سوژه پا به دربی بگذارد و فشاری را تحمل کند که تا به حال در تاریخ استقلال بی‌سابقه بود. از ویژگی‌های مثبت سرمربی استقلال این است که در اوج فشار، خم به ابرو نمی‌آورد و همچنان با آغوشی باز و لبخندی روی لب به سراغ اطرافیان می‌رود و رفتارش طوری نیست که این فشار را به دور و بری‌هایش منتقل کند. حتی از پیشکسوتان و کسانی که از او انتقاد می‌کنند هم گله‌ای ندارد و واکنشی نشان نداد.

ولی جالب است که همین منصوریان، به سوال خبرنگار آی‌اسپورت در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با نفت آبادان، کینه به دل گرفت. همان روز تا تونل خروجی ورزشگاه زیر لب مشغول انتقاد از آن خبرنگار بود. حتی در کنفرانس هم به حالتی عجیب از او نام خودش و سایتی که در آن فعالیت می‌کند را پرسید. به سایر خبرنگاران هم طعنه‌ای زد که شما این جا هستید باید سوال بپرسید نه این پسرِ هجده ساله!

با مرور کنفرانس‌های پیش از بازی، باز هم طعنه‌های منصوریان به سوال خبرنگار آی‌اسپورت چشم‌نوازی می‌کرد. جایی که گفت: «من معمولا خبرنگاران را با عنوان رسانه‌هایشان می‌شناسم. در نشست‌های قبل از بازی چهره‌های خبرنگاران آشناست و من شاهد حضور خبرنگاران قدیمی هستم. اما در نشست‌های بعد از مسابقه معمولا خبرنگاران جوانی به نشست می‌آیند و یک پسر ۱۸ ساله من را نقد می‌کند. در حالی که من دوست دارم اگر قرار است نقد شوم و سؤال فنی از من پرسیده شود توسط خبرنگاران استخوان خرد کرده باشد که عقبه‌ای دارند. من این گله را از سازمان لیگ دارم زیرا در دو بازی قبلی پسر ۱۸ ساله‌ای آمده بود و سوالات عجیبی می‌پرسید و می‌گفت فاصله خط دفاع و یا خط حمله چند یارد باید باشد؟ من دوست دارم اگر نقد می‌شوم با نقد خبرنگاران قدیمی و استخوان خرد کرده باشد نه سؤالات عجیب یک پسر ۱۸ ساله.» سوال اینجاست که چرا پرسش منطقی یک خبرنگار خاطر منصوریان را رنجور کرده؟ آیا دقیقا روی نقطه ضعف استقلال دست گذاشتیم و پاسخ به سوال‌مان انقدر سخت بود؟ کلمه به کلمه سوال این بود: «آقای منصوریان در این هفته، آنالیزوهای برنامه نود نشان دادند که فاصله بین خطوط استقلال زیاد است. آیا با این مسئله موافقید؟ چه راه‌کاری برای این مشکل در نظر گرفتید که در این بازی هم به نظر این مسئله رفع نشده بود.»

این سوالی بود که خون منصوریان را به جوش آورد؟ فنی نبود؟ سن خبرنگار در پرسش این سوال خیلی اهمیت دارد؟حسام محسنیان
  ۱۶  
آی اسپورت
2016-09-11 14:03:59
نظر دهید
۱۶ نظر
farhad
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۷
خوب قهوه ای کرده سایتتون و کی شمارو راه داده تو‌کنفرانس شمایی که با قلم کثیفتون فقط میزنید استقلال و
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
خب بزار پشت لبت سبز شه بعد سوال بپرس لنگی
میثم
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
پارسال پرسپولیس خوب بازی میکرد. چه وقتی ته جدول بود چه وقتی که اوج گرفت. برای همین مطالب مثبت بیشتری توی این سایت در مورد پرسپولیس هست. استقلال هم بره خوب بازی کنه در موردش مطلب مثبت بنویسن!
سامان پرسپولیسی
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
اصولا ادمها وقتی نتونن یه مساله ای رو هضم کنن خودشون رو به موارد دیگه مثل سن و سال طرف اویزونن میکنن.
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
حتی ی نوجوان 15 ساله ام میفهمه سایت زرد و مشکل داری دارید جواب سوالتون رو در سیاست کثیف و غیر حرفه ای سایتتون پیدا کنید
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
تو هم بذار مربیت وقتی موهاش در اومد بعد بره تو کنفرانس مطبوعاتی
رضا
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۲۴
خخخخخخخخخخخ
حرف حق جوواب نداره واس اون نتونست جواب بده شروع کرد چرت پرتو کفتن
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۰۰
از منصوریان بعید بود
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
از فرشینگ بپرسین که خوشحال بشه خخخخ.
آخه کچل مگه خودت چند ساله سرمربی شدی که استخوان خورد کرده ها بیان نقد کنن؟!
اول یه برد بیار بعد بخواه استخوان خورد کرده ها بیان نقدت کنن.
خدا میلیارد رفتی بازیکن خریدی بلد نیستی مربی گری حالا میخوای حتما گری لینکر بیاد ازت سوال بپرسه؟
اشکان
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۴۸
با منصوریان موافقم
خوب از همون اول سوالتو کامل مطرح می کردی
این مدل سوال کردن شما از سرمربی یک تیم بیشتر به متلک زدن شبیه تا سوال پرسیدن
آقای منصوریان راست میگه شما از نوع سوال پرسیدنت میخوره که خیلی بچه ای و برات زوده بخوای سرمربی یه تیم بزرگ رو مواخذه کنی
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۵۶
تازه فهمیدم چرا ساییتون اینقدر داغونه .خوب راست میگه .خبرنگار 18 ساله میشه بفرمایید کجا تحصیلات روزنامه نگاری و خبرنگاری داشته؟!یه نگاه به تیترهاتون بندازین ادم احساس میکنه پسربچه ها دارن تو کوچه با هم کل کل میکنن!
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۰
راست میگه،هر بچه ای که نباید بپره وسط وبخواد گنده گویی کنه...خبرنگاری و قلم زدن کار هر بچه ای نیست،یه مشت بچه اومدن مطلب مینویسن اونم جانبدارانه وب طرفداری از یک تیم ودر تخریب تیم دیگر...خبرنگاری مگه شغل نیست،مگه نباید براش درس خوند ودانشگاه رفت...چطوری یه کسی که هیجده سالشه رفته یه جایی مثل اینجا...حداقل باید از یه جای کوچیکتر شروع کنه تا برسه به اینجا..اونوقت بزرگان ورزشی نویس همه تو خونه ها هستن...معلومه با رانت وسفارش اومدن این افراد..وگرنه مگه میشه یه بچه را تو کنفرانس ب این مهمی وتو قلعه فوتبال راه بدند...باید یه فکری بشه ب حال این اوضاع
برزو
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
خبرنگاری هم بچه بازی شده!! ما فک میکردیم خبرنگاری مطالعه میخواد تحصیلات میخواد رزومه میخواد! اما زهی خیال باطل!! خبرنگار 18 ساله ی سایت رنک 1000 ای اسپورت بره کنفرانس مطبوعاتی لیگ برتر!!!
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۰۵
کاملا حق با منصوریانه متاسفانه سایت شما کار حرفه ای خبرنگاری رو با بچه بازی اشتباه گرفته یک بچه هجده ساله با چه تخصص و چه سطح سوادو چه میزان تجربه ای قراره سرمربی مهمترین تیم ایرانو نقد بکنه؟؟اخه وقتی خود شما با این همه ادعا حرمت شغل شریف خبرنگاری رو نگه نمی دارید چرا باید منصوریان نگه داره؟؟
بابای برزو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
برزو جان تو عقل و شعورت به این حرفها نمیرسه عزیزم دخالت نکن!!وقتی گارسن کچل بی سواد یه رستوران میاد با خریدهای چند میلیاردی یه تیم رو میچسبونه به ته جدول پس کی باید ازش سوال کنه؟یه دکترای خبرنگاری یا سرالکس فرگوسن؟!این بابا چند کلاس سواد داره یا کدوم افتخارات رو غیر از اون گندی که به تیم امید زد تو کارنامه مربیگریش داره که ادعا داره استخوان خرد کرده ها باید ازش سوال بپرسن؟!شایدم منظورش از استخوان خرد کرده ها همون اشپزهای رستوران خودشن که تو اشپزخونه رستوران گوشتها رو از استخون جدا میکنند و احتمالا استخونها رو خورد میکنند!!
شاهین
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۲۳
خیلی زور داره یه بچه ی 18 ساله بیاد از کسی که دوبرابر سنش فوتبال بازی کرده و کاپیتان استقلال بوده و چند سال دستیار کارلوس کیروش بوده و... نقد فنی کنه!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر