فهرست

درخشش مجید حسینی/ شماره 33، پژمان منتظری!

آی اسپورت- سورپرایز منصوریان در ترکیب استقلال برابر ماشین سازی را خیلی ها فرشید اسماعیلی می دانند. هافبکی که البته نمایشی درخشان داشت ولی برای پی بردن به شگفتی اصلی باید به خط دفاع رفت؛ مجید حسینی.
حسینی جوان در نیمه اول، دو صحنه درخشان از خودش ثبت کرد و نشان داد می تواند مدافعی برزگ برای آینده استقلال باشد.
ابتدا روی صحنه گل؛ حسینی تا درون زمین مهمان جلو رفت. پاس اسماعیلی را گرفت. سرش را بالا آورد و دید که غفوری به سمت خط طولی رفته و مدافع مستقیمش را هم به این سمت کشیده. پس حسینی با یک پاس زمینی دقیق توپ را به خسرو حیدری سپرد و ارسال او با ضربه رضایی و سپس در ریباند تبدیل به تنها گل نیمه اول بازی شد.
در اواسط نیمه اول، حسینی یک بار دیگر توانایی هایش در دادن پاس های بلند را نشان داد. او این بار از یک سوم دفاعی استقلال با یک پاس بلند، جابر انصاری را در یک سوم دفاعی ماشین سازی صاحب توپ کرد آنهم با عبور دادنش از قاسمی نژاد، تیموریان، کاخا و گردانی و دقیقه روی سینه بازیکن خودی.
استقلال بعد از رفتن پژمان منتظری، هرگز مدافعی مثل او که در دفاع توانمند باشد و روی زمین و هوا هم بتواند پاس های کلیدی بدهد، نداشت. نیمه اول بازی با ماشین سازی اما باعث شد خیلی ها به حسینی امیدوار شوند بخصوص که او با شماره 33 در این فصل بازی می کند که شماره همیشگی پژمان منتظری بوده.
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-11 21:39:06
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
عکس برزاییی؟
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
نه با زی ذوب اهنه سالی که قلعنویی مربی بود بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر