فهرست

انصاری یک تنه استقلال را زمین زد/ سرطان افاده!

آی اسپورت- پنجمین هفته بدون برد استقلال هم سپری شد. آنها این بار هم در خانه بعد از نبردن نفت و صنعت نفت از پس ماشین سازی هم برنیامدند. این نبردن اما بیشتر از اینکه حاصل تلاش مهمان باشد نتیجه خودخواهی های عجیب و غریب و تمام نشدنی جابر انصاری بود که یک تنه تیم منصوریان را زمین زد.
تصویر صحنه آهسته حوالی دقیقه 54 قطع می شود تا گل ماشین سازی را ببینیم. استقلال ثانیه هایی قبل می توانست برتری را 2 بر صفر کند ولی حالا نتیجه بازی یک بر یک است؛ چرا؟ چون جابر انصاری می خواهد به هر قیمتی گل بزند.
وریا غفوری با تغییر مسیر حرکتش از طولی به عرضی توپ را به انصاری می دهد و خودش به پشت مدافعان ماشین سازی می رود. انصاری می تواند با یک پاس خیلی ساده، شماره 21 را با دروازه بان تک به تک کند اما ... اولا در کنترل یک توپ ساده ناتوان است. ثانیا پاس کلیدی را نمی دهد. ثالثا می خواهد خودش گل بزند ولی ضربه بیرون پایش را به بدترین شکل ممکن می زند.
این مجموعه اشتباهات (که انصاری در این فصل بارها مرتکبش شده است) تنها 26 ثانیه بعد باعث باز شدن دروازه استقلال می شود.
اگر فکر می کنید انصاری به همین صحنه دلخوش است، اشتباه می کنید. دقیقه 3+90؛ سانتر از سمت چپ بسیار بلند است و به سمت راست می رود. رابسون توپ را با ضربه سرش به حوالی نقطه پنالتی می فرستد. رحمانی آماده است تا با یک ضربه روی پا دروازه را باز کند اما قبل از او انصاری که پشت به دروازه قرار دارد، بی جهت وارد صحنه می شود و توپ را از جلوی پای رحمانی زده و مالکیت آن را به ماشین سازی می دهد.
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-11 19:57:10
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
من پرسپولیسی هستم ولی این چه روش تیتر زنیه؟!یه ذره شخصیت هم بد نیست ها!مثلا دارین مطلب ورزشی مینویسین.
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۳۷
نویسنده به شدت از دست انصاری عصبانی بوده
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
اگه خبر ساعت 20:19 هست پس دقیقه 93 رو کجا دبدی
برزو
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
اولا اگه نمیتونید تیتر انتخاب کنید یکی استخدام کنید براتون این کار رو انجام بده. تیتر نوشتن اینجوری نیست که هرچی به ذهنتون رسید ولو اینکه بی مزه یا بی معنی باشه یا حتی توهین باشه کار کنید// دوم اینکه مهاجمان به واسطه ی خودخواه بودنشون طبیعیه که خیلی وقت ها پاس کلیدی رو نمیدن و خودشون ضربه میزنن و این یکی از خصوصیات مهاجماست که باهاش اداپته شدند. وگرنه از توش یکی مثل برهانی درمیاد که این اواخر حتی اعتماد به نفس ضربه زدن سمت چارچوب رو هم نداشت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر