فهرست

رضایی تغییر نقش داد/ موفق تر از نیمه اول

آی اسپورت- کاوه رضایی در نیمه اول بازی برابر ماشین سازی، موقعیت های خوبی را هدر داد. او یک گل زد و می توانست در همان نیمه اول هت تریک کند اما ضربات بدی که به توپ زد و حتی نزد، او را در قامت یک آرش برهانی جدید به ذهن ها وارد کرد.
منصوریان در نیمه دوم اما وظیفه جدیدی به شماره 9 داد. او می بایست به کناره های زمین بخصوص سمت چپ برود و با کشیدن بهمن کامل به این سمت، استحکام قلب خط دفاع ماشین سازی را  بر هم بزند. رضایی در اجرای این نقش موفق بود و بهتر از یک گلزن نشان داد و در همان 20 دقیقه اول، دو پاس فوق العاده داد که استقلالی ها قدرش را ندانستند.
در صحنه اول، او با یک استارت سریع از مدافع روبرویی اش عبور کرد و توپ را روی خط محوطه 5/5 متر برای ضربه زنی اسماعیلی آماده کرد ولی مدافع برزیلی مهمان زودتر از شماره 88 به توپ رسید و آن را دفع کرد.
دقایقی بعد، رضایی همان کاری را برای انصاری انجام داد که اسماعیلی در نیمه اول برای او انجام داده بود. رضایی در سمت چپ صاحب توپ شد و با یک پاس بلند از روی سر مدافعان ماشین سازی، انصاری را با دروازه بان تک به تک کرد اما شماره 11 به قدری مکث کرد و به قدری ضربه اش را بد زد که مانو با یک شیرجه درجای سریع، توپ را دفع کرد.
همین دو صحنه شاید به منصوریان نشان دهد می تواند با بردن رضایی به سمت چپ و استفاده از قربانی به عنوان تک مهاجم، بتواند درصد خطرناکی تیمش را بالا ببرد.
     
آی اسپورت
2016-09-11 20:16:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر