فهرست

استقلالی‌ها بنویسید؛ سرنوشت دربی برای استقلال و علی‌منصور چه خواهدبود؟

آی اسپورت- در هفته‌ی پنجم مسابقات لیگ برتر هم استقلال همچنان در حسرت یک برد باقی ماند و حالا با 3 امتیاز و حضور در قعر جدول پای به شهراورد هشتاد سوم خواهدگذاشت. نتیجه‌ی این بازی تاثیر مهمی در سرنوشت استقلال در ادامه‌ی لیگ خواهدگذاشت. با تداوم نتایج ضعیف استقلال، هر تغییر و تحولات جدیدی بعد از بازی شهراورد در این تیم محتمل به نظر می‌رسد. به نظر شما سرنوشت استقلال و علی‌منصور برای دربی چه خواهدبود؟ آیا آبی‌ها با اولین برد خود سرانجام طلسم را می‌شکنند و به جدول برمی‌گردند یا این که اوضاع ناامیدکننده‌تر به نظر می‌رسد؟ نظر خود را به صورت کامنت در آی اسپورت بنویسید.

کد خبر: 9401
  ۱۹  
آی اسپورت
2016-09-11 21:48:07
نظر دهید

۱۹ نظر
امیر
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
برد یا مساوی
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
دفاع کند علی منصور نشون داد که روز جمعه کار وحشتناک سختی پیش رو داره. دفاع کند در برابر هافبک های تخریبی تیز.
-
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
ما استقلالیها به اندازه موهای سر منصوریان به پرسپولیس گل میزنیم تا دیگه واسه ما کری نخونن!
سرور لنگ
يكشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
اولا لنگیا توجه کنن اون بالا ننوشته لنگیا بنویسن . ثانیا اگه تیم بدشانس نباشه دربیو می بریم
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
دوستی گفته اگه بدشانس نباشیم می‌بریم، مسئله اینه که اگه پرسپولیس بد شانس نباشه پاره‌تون می‌کنه. :))))) پارسال بدشانس بودیم ۴ تا خوردین.
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۳۲
شهراورز شرایط خاصخودش را دارد,اما بنظر میرسد استقلال بازنده این دیدار باشد,چرا که اصلا در حد و اندازه های لیگ برتر بازینمیکند و منصوریان تابع احساسات است نه اصول فنی اما پرسپولیس هم با برانکو خوب و غیر احساسی بازی میکند,این,عوامل روی کاغذ شکست استقلال را نشان میدهد.
محسن
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۴۷
چون باختها در دربی،با شیب منا شب به این بازی رسیده،شخصا امادگی5تا به بالا را دارم.پارسال هم علیرغم استقلالی بودنم روی4تا گل خورده شرط بستم!!!!فهم فوتبال با منطق و شعور باید همراه باشد.این که من دوست داشته باشم چه تیمی ببرد یک بحث است و اینکه چه تیمی عملا برنده است یک بحث دیگر.متاسفانه ما علما و پیشاپیش باخته ایم.
اسمان
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۵۵
هرچه زودترمنصوریان عوض بشه قبل از دربی بهتریت زمانه.
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۰۸
تو آزادی هیچ تیمی نمی تونه از پرسپولیس نبازه
محمد یوسفی
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۲۶
استقلال تو این بازی خوب بازی کرد ، ولی باید دقت کرد با تیمی بازی کرد که تو جدول همسایه خود استقلال در قعر جدول هست .
فوتبال حرفه ای شده و همه تیم ها و بازیکن ها تمرین میکنند و در حقیقت مربی و نقشه ها و تاکتیک های مربی نقش مهمی در نتیجه داره.
اگر تیم منصوریان با مربی گری برانکو اداره میشد الان به نظر جایگاه بسیار بهتری داشت و جایگاه فعلی استقلال به دلیل عدم وجود دانش نزد منصوریان هست .
با این اوصاف نباید انتظار داشت استقلال بتونه کار خاصی در دربی کنه مگر با بخت و اقبال بتونه تساوی به دست بیاره
هر چند معتقدم بازیکنان استقلال کیفیت بالایی نسبت به بازیکنان پرسپولیس دارند ولی افکار منصوریان قابل قیاس با برانکو نیست.
سخن بزرگان
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۲۸
من این آزمایش را در سطح جهانی خوب یاد گرفتم
برزو ضد لنگیهای کیسه کش 9سال جام ندیده در حسرت فینال آسیا
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
سال گذشته استقلال صدر جدول بود و هفته ی 26ام به پرسپولیس باخت و نهایتا پرویز مظلومی قهرمانی لیگ و جام حذفی رو از دست داد.// این بار اما تیم قعر جدوله و نه سرمربی و نه بازیکنان نه غرور دارن و نه چیزی واسه از دست دادن. همه میخوان خودشونو اثبات کنند چه بسا برد در دربی شرایط استقلال رو به کل دگرگون کنه.// من به نتیجه ی دربی خیلی خوشبینم یعنی اگه استقلال از این 5 بازی اول 15 امتیاز کامل رو گرفته بود و پا به دربی میذاشت مطمئن بودم مثل سالهای قبل میبازیم اما این بار شرایط جوریه که تمام ابروی علیمنصور و بازیکنان وابسته به نتیجه ی دربیه و این خیلی خوبه.// در مجموع هم سید مهدی، هم علیمنصور، هم بختیار رحمانی هم کاوه رضایی هم خسرو حیدری و... همه و همه از جون مایه خواهند گذاشت. کماکان منتظر دربی هستیم و خیلی خیلی به نتیجه ی دربی خوشبینم هیچوقت اینقدر به برد دربی مطمئن نبودم. فقط هر تیمی گل اول رو بزنه میتونه در ادامه بهتر کار کنه اگه پرسپولیس گل اول رو بخوره فاتحه اش خونده است چون تا اخر بازی از ضدحمله ها کلی ضربه میخوره و شاید حتی بتونیم اون نتیجه ی 8-0 رو دوباره تکرار کنیم.
عبدالرحمان
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
سلام، برانکو دقیقا سه تا دربی بوده، و در بازیهای قبل از اون سه تا دربی پرسپولیس یه جوری بازی کرده، به نظر بنده این یه تاکتیک از سوی برانکو هستش برای اینکه خیلی دستش برای دربی رو نشه، به شخصه معتقدم بر خلاف برخی اظهار نظرها و فقط اگر توی بعد دفاعی پرسپولیس مثل بازیهای امسالش باشه، راحت از پس استقلال برمیاد، دوستان استقلالی راست میگن که استقلال دیروز خوب بازی کرد ولی همین بازی نکته منفیش کم آوردن واضح بعد از دقیقه 60 و گل ساده دریافت کردن بود، به راستی پرسپولیس با دروازه بان با انگیزه و شجاعی مثل بیرانوند و خط دفاع بی نقص با 4 کلین شیت از 5 بازی، بخواد هم نمیتونه مفت گل بخوره، پس میمونه گل زدن و حفظ اون که به نظرم توی این بعد هم ما خوب هستیم، آمار میگه توی 5 بازی گذشته 45 موقعیت ایجاد کردیم یعنی به طور متوسط 9 موقعیت در هر بازی و فقط 15 موقعیت دادیم یعنی به طور متوسط 3 موقعیت در هر بازی، آمار تعداد پاس هم که خصوصا توی بازیهای ورزشگاه آزادی فوق العاده و متوسط 600 تا بوده، اگر انگیزه رو دوستان اسقلالی عنوان میکنند باید بگم تراکتور با قلعه نویی توی تبریز و برای صدرنشین نشدن بسیار پر انگیزه بود ولی کاری از پیش نبرد اون هم فقط یک دلیل داشت، قاعدتا پرسپولیس کاملا جا افتاده و یخت بشه اون رو شکست داد یا حتی بهش گل زد
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
اگه بیاییم و با دید فوتبالی و اصولی نگاه کنیم
به دور از احساسات و تعصبات فوتبالی
شانس پرسپولیس برای بردن دربی خیلی زیاده
خوش بین ترین استقلالی و حتی خود منصوریان هم میدونه امکان بردن تو دربی برای استقلال خیلی ضعیفه و مطمن باشید استقلال تو دربی با محتاطی خاصی بازی خواهد کرد تا مساوی بگیره
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
برزو دادچ ساقیت کیه معرفی کن
کیسه کش ته جدولی
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۱۹
بروزو الحق که کیسه کشی. فقط ساقیتو معرفی کن منم قول میدم پماد درجه یک تقدیمت کنم. درضمن ازین به بعد واسه ته جدولی ها توهم بزن و چرت و پرت بباف چون به ما نمیخوری جک تری دی جان.
-
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶
استقلال شانس زیادی حتی برای تساوی نداره جمعه اخرین روز مربیگری علی منصوره
پدر برزو
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸
شانس برد پرسپولیس بیشتر است مگر دستهای غیب کاری کنند، پنالتی، اخراجی و....
-
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۲:۳۵
کیسه سوراخ میشه جمعه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر