فهرست

منصوریان: در گل کردن بدشانس هستیم/ برای دربی کاملا آماده‌ایم

آی اسپورت- صحبت‌های علیرضا منصوریان بعد از تساوی خانگی استقلال برابر ماشین‌سازی و از دست دادن دو امتیاز حساس را می‌خوانید:

** بازی خوبی بود خیلی خوب شروع کردیم 20 دقیقه قبل از گل و بعد از آنکه گل خوردیم دچار دست‌پاچگی شدیم.** از نظر فنی کاملا راضی هستم. تیم من در خلق موقعیت بسیار خوب عمل کرد اما در گلزنی بدشانس بودیم نمیدانم موقعیت حرام می‌کردیم یا بدشانس در موقعیت بودیم. بدشانس در گلزنی و خلق موقعیت در فوتبال سخت است و ما در خلق موقعیت خیلی خوب بودیم.** از خط دفاع تیمم خیلی راضی هستم. ما در چند دقیقه آخر هم می‌ توانستیم به گل برسیم اما در گل کردن موقعیت‌ها بدشانس هستیم.** من از هواداران بحث بختیار رحمانی را نشنیدم آنها اسمی از او نبردند بلکه صحبت فرشید اسماعیلی شد که من از هواداران می‌خواهم در تیم شرایط منفی ایجاد نکنند. تیم ما را مثل گذشته حمایت کنند. وقتی بازیکن به مربی‌اش می‌گوید خسته شدم و نمی‌ توانم بازی کنم مجبورم او را تعویض کنم.نمی‌ توانم دور ورزشگاه بدوم و داد بزنم که بازیکن من خسته شده است. از هواداران می‌خواهم حمایت بیشتری از تیم ما بکنند. فرشید اسماعیلی بالای 10 کیلومتر در زمین دوید در مورد بختیار رحمانی هم چیزی نشنیدیم. او نیازمند فضا است تا با بازیکنان تیم ما همسو شود. بختیار رحمانی در 22 سالگی کاپیتان فولاد بوده و قهرمان شده است.** این تشخیص کادر فنی بود که مگویان بازی کند ساختار دفاعی تیم ما هم موفق بود اما یک توپ روی دروازه آمد و گل شد. پادوانی به تیم دیر اضافه شد و به زمان نیاز دارد تا با بازیکنان ما هماهنگ باشد. ما ساختار خوبی در دفاع داشتیم اما روی یک اتفاق گل خوردیم. باید ساختارمان را در دفاع چپ محکم کنیم. ما در دفاع امروز خوب عمل کردیم اگر ضربه علی قربانی گل می‌شد شاید آن یک اشتباه دفاع ما هم به چشم نمی‌آمد.** برای دربی کاملا آماده هستیم و آن چیزی که به آن نیاز داریم محکم کردن ساختار روحی روانی تیم است. به بازیکنانم آموزش می‌دهم که چه بازی مهمی در پیش داریم. حریف قابل احترامی داریم. مجتبی حقدوست به صورت پلکانی خوب جلو می‌آید او اواخر مسابقه شاید بتواند به ما کمک کند.
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-11 21:24:17
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۲:۱۸
همین حرفای مفتت اول فصل مارو به باد داد.لطفا کمتر جو راه بنداز و ادا ادم بلدا رو در بیار.جمعه هم مثله این پنج هفته بعد بازی چی میخوای بگی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر